نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت منابع تغذیه بدون وقفه

مقاله در مورد منابع تغذیه بدون وقفه (پاورپوینت)

در این پاورپوینت به بررسی منابع تغذیه بدون وقفه میپردازیم   نوع فایل:پاورپوینت(powerpoint) تعداد اسلاید:12   قسمتی از مطالب مقاله: افت ولتاژ لحظه ای:  کم شدن دامنه ولتاژ برق شهر برای چند سیکل متوالی ، که ناشی از شروع به کار یک بار بزرگ می باشد. کاهش دائم ولتاژ:  کاهش دامنه ولتاژ برق شهر برای مدت طولانی که معمولا مربوط به شبکه توزیع برق بوده و می تواند مشکلاتی را برای دستگاه ها بوجود آور
وقتی Process یا پراسسی توسط CPU اجرا میشود و زمانیکه یک کاربر درخواست پردازش پراسس دیگری را میدهد این امر باعث ایجاد اختلال در پراسس در حال اجرا میشود که به این اختلال در اصطلاح فنی Interrupt یا وقفه میگوییم. Interrupt ها توسط کاربران ، سخت افزار ها و نرم افزار ها میتواند ایجاد شود اما CPU تمام Interrupt ها یا وقفه ها را به دقت میتواند مدیریت کند زیرا زمانی که وقفه یا Interrupt ای در پردازش داده ها ایجاد شد CPU بایستی آنها را به دقت مدیریت کند به این معنی که پردازنده سی
پاورپوینت منابع تغذیه بدون وقفه UPSهای کوچک معمولاً درون خود، یک باتری دارند که هنگام وجود برق در حالت عادی آن را شارژ می‌کنند

دسته بندی
کامپیوتر و IT

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
706 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
23

•یوپی‌اس یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه (به انگلیسی: UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY یا UPS) وسیله‌ای است که در کنار یک رایانه (یا مصرف‌کنندهٔ برقی دیگر) نصب می‌شود و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامهٔ کار در حالت نرمال را برایمصرف‌کننده فر
انقلاب، شادی‌آورِ غم‌انگیزی‌ست، و بیشتر از همه، هیجان‌انگیز: فروپاشی و استقرار.
پی‌نوشت: روزهای عجیبی است. اتفاقاتِ زیادی می‌افتد. مواجهۀ مدام، تنش، هیجان، ترس، تلخی، لذت، شادی، غم... همه‌چیز خودش را خیلی عجیب توی این روزها جا داده است. و خب هالی هیمنه دارد به وبلاگش کم‌لطفی می‌کند. نمی‌رسم. کلمات تک‌تکشان مهم‌اند. نمی‌رسم چیزی اینجا بنویسم. وقفه می‌افتد مدام. این پست هم آشوبی به وقفه‌ها! خوب است. (لبخند.)
درد شدیدی در ساق پاهاش میپیچد،،راه طولانیی را بی وقفه دویده است ،نفس نفس زنان دستش را به نیمکت پارک میگیرد ،روی نیمکت ولو شده است ،کفشش را با حرص به کناری پرت می کند ،داخل کفش از خون خیس شده است ،پاهایش زخمی و خون آلود است ،می ایستد ،بدون کفش بدون چشم،چشم هایش رفته اند! گودی چشم در صورتش از تاریکی پر شده است و رگه های خون سرخاب گونه هایش شده ،ارام ارام قدم بر میدارد ،ارام،ارام،ارام ...می رود تا انتهای دنیا!
درد شدیدی در ساق پاهاش میپیچد،،راه طولانیی را بی وقفه دویده است ،نفس نفس زنان دستش را به نیمکت پارک میگیرد ،روی نیمکت ولو شده است ،کفشش را با حرص به کناری پرت می کند ،داخل کفش از خون خیس شده است ،پاهایش زخمی و خون آلود است ،می ایستد ،بدون کفش بدون چشم،چشم هایش رفته اند! گودی چشم در صورتش از تاریکی پر شده است و رگه های خون سرخاب گونه هایش شده ،ارام ارام قدم بر میدارد ،ارام،ارام،ارام ...می رود تا انتهای دنیا!
برای درآمد دلاری به چه مهارت‌هایی نیاز داریم؟

واقعیت این است که این کار الزاما نیاز به دانش خاص یا مهارت ویژه‌ای ندارد! جالب است بدانید خیلی از افرادی که در حال کسب درآمد دلاری هستند، حتی مدرک دانشگاهی هم ندارند، اما از طریق یکی از روش‌های کسب درآمد دلاری(که در این دوره میگوییم) در حال کسب درآمدهای بیشتر از 50دلار در روز هستند.
این سوالی بود که 10 سال پیش هر ساعت از خودم میپرسیدم.
در آمدی بدون وقفه بسازم  که بتوانم اجاره خانه قسط ماشین پول ا
یه روز مرخصی میخوام، که‌ صبح رو با یه صبحونه خوب و مفصل شروع کنم بعدش برم خرید و پاساژ گردی. نهار رو دل درست بخورم، چرت بعد از نهار داشته باشم و عصر برم استخر. Joker رو بدون وقفه‌ بینش ببینم. آخرشم شب رو ۸ ساعت پشت سر هم بخوابم!
یه روز مرخصی از مادری؟ میشه؟
کمبود منابع در یک تعارض، مردم اعتقاد دارند که منابع کافی برای پیشرفت وجود ندارد. مشخص ترین مثال کمبود منابع پول است، که باعث بسیاری از تعارض ها به حساب می آید. اگر کسی بخواهد برای افزایش دسمتزد یا خوش خدمتی به رئیس پول کمتری خرج نماید و یا با استفاده از آن به گسترش…
ادامه مطلب
حسابداری منابع انسانی تبدیل مفهوم کیفی و ذهنی ارزش اهداف انسانی در قالب کمی و عینی با استفاده از دانش علوم و فن حسابداری است .

نوعی علم جدید در حسابداری است که نگرش نوین به منابع انسانی به عنوان یکی از موثرترین عوامل مولد در ایجاد درآمد موسسات  و مراکز است. در این مباحث، ارزش اقتصادی  حسابداری منابع انسانی به مثابه دارایی با اهمیت موسسه تلقی و امکان ارایه آن در صورت‌های مالی مطرح می گردد.
حسابداری منابع انسانی از دیدگاه واقعی
بر اساس تحقی
مادرم بی وقفه گریه میکنه... 
از صدای گریه و ناله و فریادش نفسم بالا نمیاد. 
تا داداشم زنده بود فقط اون بود. حالا که نیس بازم فقط اونه... 
حالم بده. 
نمیبخشم مادرمو. اگه حقی دارم حلال نمیکنم... 
+ من خودم تنهایی از پسش برمیام! هرکس اشتباه میکنه دیگه! همراهی و دوستی هیچ بنی بشری هم نمیخوام دیگه!  
+ آدما فقط به هم آسیب میزنن. من به بقیه و بقیه هم به من. همشون... :|
+ قلبم درد میکنه. از صبح نفسم بالا نمیاد! نمیدونم برا قلبمه یا از دست این فضای موجود خونه و ماد
هر کسب و کاری نیازمند یک سری منابع میباشد که باعث حفظ ارتباط فروشنده با مشتری میشود.
یکی از این منابع منابع فیزیکی است:در ایده من انواع ابزار و وسایل مربوطه وجود دارد و از بهترین ماشین آلات برای تولید استفاده میشود.
2-منابع مالی هستند که در این ایده من کاملا منابع نقدی خوب و مدریت شده میباشد و محصول با ضمانت تحویل مشتری داده میشود.
3- منابع اجتماعی در کسب و کار خیلی مهم است.یعنی این که همکاری های زیادی صورت بدهیم یا اعتماد مشتری و خریداران را جل
این روزها من هستم و ذهنی که خستگی هایش روی دستم مانده!
همیشه به بدترین شکل ممکن خودم را سرزنش میکردم،هر روز صبح از خودم ناامید و ناامیدتر میشدم و اهداف کمال گرایانه ام را به شدت پروبال میدادم اما امروز دقیقا همین حالا که می نویسم دلم برای ذهن بیچاره ام سوخت!
خودم را مثل والدی سخت گیر دیدم که هر روز فریادهای سخت و خشنش را حواله ی فرزندش میکند و توقع دارد نتیجه رفتارش رشد و پیشرفت او باشد!
من امروز فهمیدم سال هاست خودم را دوست نداشته ام!سال هاست
بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی
CreeHack یکی از کامل ترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های اندرویدی در زمینه هک بازی و برنامه های اندرویدی است که به شما این امکان را میدهد منابع بازی هایی که نیاز به پرداخت هزینه و خرید هست را بدون پرداخت هیچ وجه و با چند کلیک افزایش دهید!برنامه CreeHack برخلاف سایر برنامه های مشابه همانند لاکیپچر و فریدوم ،برای اجرا نیازی به روت بودن گوشی و تبلت اندرویدی شما ندارد و بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی بروی دستگاه های ان

شرکت یو پی اس مکلسان پیشرو در ارائه انواع یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد.
یو پی اس چیست ؟
 یو پی اس به دستگاهی گفته میشود که برق بدون وقفه را در اثر قطع دائمی از طرف برق شهری برای دستگاه هایی از قبیل دستگاه های آزمایشگاهی، سیستم های کامپیوتری، پتروشیمی، سیستم های حساس در مناطق امنیتی، دستگاه های بیمارستانی و سیستم های اضطراری واقع در پالایشگاه ها را تامین می نماید. یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه ای است که تامین انرژی مصرف کننده را در صو
مطالب این وبلاگ از سطح اینترنت و از وبسایت های معتبر و پیش رو در این عرصه جمع آوری و تهیه می شوند ...

تعدادی از منابع معتبری که ما به آن رجوع میکنیم سایت های زیر هستند :

کارگیک

عصر خودرو

پدال

ایمِگ (ameg)

منابع این پست همواره به روز رسانی خواهند شد ...

چنانچه شما منبعی معتبر و دقیق در زمینه مکانیک خودرو می شناسید در قالب نظر زیر همین پست بیان کنید ...

یو پی اس چیست ؟
 یو پی اس به دستگاهی گفته میشود که برق بدون وقفه را در اثر قطع دائمی از طرف برق شهری برای دستگاه هایی از قبیل دستگاه های آزمایشگاهی، سیستم های کامپیوتری، پتروشیمی، سیستم های حساس در مناطق امنیتی، دستگاه های بیمارستانی و سیستم های اضطراری واقع در پالایشگاه ها را تامین می نماید. یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه ای است که تامین انرژی مصرف کننده را در صو

یو پی اس چیست ؟

یو پی اس چیست ؟
((منبع یابی))
برای راه اندازی یک کسب و کار به دسته ای از نیاز ها نیاز داریم که اگر آنها تامین شوند کسب کار ما سرپا میشود اما اگر این منابع را در اختیار نداشته باشیم راه اندازی کسب و کار عملا غیر ممکن است...این منابع کلیدی به ما کمک میکنند تا محصول ارزشمند خود را تولید و در قدم بعدی با رعایت نکات آن را به دست مشتری برسانیم و در گام بعدی از آن درآمدزایی کنیم...اما بحث دیگر بر سر تامین همین منابع کلیدی است : اینکه از کجا و با چه سرمایه ی اولیه ای باید ای
این پاورپوینت در  22 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از درمان، انوع آپنه در خواب،آپنه در آقایون،علل آپنه انسدادی و سایر مطالب مفید و ارزنده از بهترین منابع پزشکی در این پاورپوینت درج شده است که امیدواریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
یادمان باشد که هرروز صبح زود حداقل 5 دقیقه از خدایمان بخاطر داده ها و ندادهایش شکرگذار باشیم .من این را میدانم که هر موقع شروع به کارم کردم و گفتم خدایا به امیدتو کار مهرسازی هم را شروع میکنم و از خودت رزق خودم و پرسنل مهرسازی زمان را میخوام و آن هم که برایش کاری ندارد تا به فکر میوفتی که به زبان بیاوری، بدون شک قبل از به زبان آوردن سرازیر میشود. چه کسی بهتراز این، بی منت و بدون تعلل و وقفه (دوستت دارم خدا)

طول عمر مهتابی LED
 LED های فوق کم مصرف طرح لامپ مهتابی به دلیل طول عمر و بازده نوری بالا جایگزین مناسبی برای منابع نوری فلورسنت و لامپ های رشته ای می باشند. نداشتن اشعه UV ، سازگار بودن با محیط زیست ، بازده نوری بیش از ۹۰ درصد ، روشن شدن بدون وقفه ، نداشتن لرزش نوری و قابل تعمیر بودن از ویژگی های این محصول است.
با جایگزین کردن یک مهتابی LED با لامپ فلورسنت %۷۰ در مصرف صرفه جویی می گردد. بطوریکه مصرف سه لامپ مهتابی LED معادل با معادل با یک لامپ فلورسنت
طول عمر مهتابی LED
 LED های فوق کم مصرف طرح لامپ مهتابی به دلیل طول عمر و بازده نوری بالا جایگزین مناسبی برای منابع نوری فلورسنت و لامپ های رشته ای می باشند. نداشتن اشعه UV ، سازگار بودن با محیط زیست ، بازده نوری بیش از ۹۰ درصد ، روشن شدن بدون وقفه ، نداشتن لرزش نوری و قابل تعمیر بودن از ویژگی های این محصول است.
با جایگزین کردن یک مهتابی LED با لامپ فلورسنت %۷۰ در مصرف صرفه جویی می گردد. بطوریکه مصرف سه لامپ مهتابی LED معادل با معادل با یک لامپ فلورسنت
طول عمر مهتابی LED
آخرین روز مدرسه تمام شود و بوی نان پنجره ای های مادربزرگ، تا سر کوچه بیاید. برایم پیراهنی سفید با آستین های پف و سارافون جین خریده باشند و کفشهای بندی قرمز که دلم برایش غنج برود و کتاب قصه ی "دخترک دریا" با جلد شمیز... پدر بزرگم زنده باشد و سنگک بدست وارد خانه مان شود و پشت سرش "مادر بزرگ" با خنچه ای بر سرش از عیدی های رنگارنگ ما دلم شمعدانی های سرخ کنار حوض مان را میخواهد بنفشه ها و اطلسی ها و "مادرم" صدا کردنِ عاشقانه ی پدرم را... دلم تماشا میخواهد!
رشد روزافزون جمعیت، آلودگی آب های سطحی و زیرزمینی، توزیع نامناسب منابع آب و خشکسالی های دوره ای، اکثر کشورها را به جستجوی منابع جدید آب سوق داده است. امروزه کمبود منابع آبی و آلودگی آب ها، مدیریت نامناسب آب های در دسترس، رشد جمعیت و تغییرات آب و هوایی از جمله مشکلات جهانی مرتبط با آب ها می باشند. با افزایش جمعیت، میزان تولید فاضلاب افزایش یافته و اگر فاضلاب تولیدی به طور مناسبی تصفیه و مورد استفاده مجدد قرار گیرد، می تواند بخشی از کمبود منا
کتاب مدیریت منابع انسانی نوشته ی آرین قلی پور توسط نشر رسا منتشر شده است. این کتاب بر مینای تفکرات ارزشمند اندیشمندان بزرگ تکوین یافته و نوشته های بزرگان موجب غنای کتاب شده است. علاوه بر تحقیقات دست اول، کتاب های مهم مدیریت منابع انسانی از جمله دسلر، دیسنزو و رابینز، اسنل و بهلندر، ایوانکویچ، آرمسترانگ، توئه، میر سپاسی، سعادت در تکوین این کتاب نقش بسیار زیادی داشته است.
منابع انسانی هر سازمان، عامل اصلی حیات آن سازمان است و از این رو شناخت
در تمام لحظاتی که با من است ،باران می اید،از آن بارانهای بی وقفه ای که حس خنکی را برجای میگذارد، از آن بارانهای که در زیرش کلی خاطره ساخته میشود و از آن بارانهای که آنقدر گونه هایم را می بوسد که سرانجام بارانی میشوم،او تمام حوادث شیرین زندگی ام را در زیر باران ساخت و او بی وقفه بر من می‌بارد و مرا میشوید،روحم، جسم و ... او در این روزها عجیب مونس من شده ،شبها مرا محکم به آغوش میکشد و زیر بارانم میبرد و صبح ها رهایم میکند،او مرا از خودم بیشتر میشن
کاش انقدررر بهم انرژی میدادی که عین همین بارون بدون ِ وقفه تلاشمو می باروندم و صدحیف که توان ِ بدنی ندارم...ازت توان میخوام برای تلاش.متشکرم خدای زیبایی ها‌...متشکرم که هرلحظه از همه چی ناامید شدم وضو گرفتم سجده کردم روبه روت با اونهمه گناه بازم دلت نیوم بارون ِ چشمهامو بادست های مهربونت بندبیاری‌.به امید ِ لطف و کرمت.

یو پی اس چیست ؟
تموم شد خیلی خیلی دوست داشتنی بود 
من چه خوش شانس بودم توی این دو سال که چند تا کتاب خیلی خیلی خیلی خوب و مناسب احوالم خوندم!! 
دو سه سالی هست که هر کتابی می خونم حتما باید نویسنده ش یه زن باشه
و واقعا خوش شانس بودم 
بیش از حد توصیه می کنم به هر کسی که سوگ و فقدانی تجربه کرده و باهاش کنار نیومده یا از از دست دادن و بخش تلخ و تاریک زندگی می ترسه. ماهرانه تلخ و شیرینی زندگی رو به هم می دوزه و واقعیت رو نشون می ده
برای مخاطبان گذری : داستان خاصی نداره!
کامپیوترها به خودی خود دستگاه‌های بسیار قدرتمندی هستند. زمانی که کامپیوترها به شبکه متصل می‌شوند قدرت آن‌ها چند برابر می‌شود. شبکه های کامپیوتری کامپیوترها را به هم متصل می‌کنند تا آن‌ها از منابع مشترک استفاده کنند. مهم‌ترین علت به وجود آمدن شبکه کامپیوتری مسأله اشتراک منابع است. یک شرکت با حدودا 30 کارمند را در نظر بگیرید. اگر شبکه کامپیوتری وجود نداشت باید برای هر کارمند یک دستگاه پرینتر تهیه می‌شد؛ اما با استفاده از شبکه کامپیوتری
یکی مانع ها مهم که امروزه پیش روی پژوهشگران اهل ایران است , چگونگی دسترسی به منابع ارزشمند علمی مخصوصا دانلود کتاب های خارجی دانشگاهی است . بدون شک کتاب یکی‌از منابع باارزش قلمداد می شود , چون نتایج فیض سالیان تحقیق یک دانشمند می‌باشد . به دلایلی قابلیت و امکان دانلود کتاب های خارجی جدید برای پژوهشگران اهل ایران آماده نسیت. البته چاره چه میباشد ؟ همان گونه که ابلاغ شد دست یابی به منابع علمی یک کدام از گرفتاری های پژوهشگران و دانشجو یان سرزم
یکی از مواردی که در تخصیص منابع باید به آن توجه کنیم، قیمت گذاری منابع است. قیمت گذاری درست منابع باعث جلوگیری از هدر رفت آن ها و استفاده بهینه از آن ها می شود. این موضوع علاوه بر کسب و کار در جنبه های دیگر زندگی هم موثر بوده و کاربرد دارد. اگر قیمت گذاری پایینی برای یک منبع انجام شود باعث می شود که کمتر قدر آن منبع دانسته شود و کسی دنبال مصرف بهینه آن منبع نمی رود. قیمت گذاری خیلی بالا هم باعث عدم استفاده از آن منبع می شود و باعث اخلال در کار خو
یکی مانع ها مهم که امروزه پیش روی پژوهشگران اهل ایران است , چگونگی دسترسی به منابع ارزشمند علمی مخصوصا دانلود کتاب های خارجی دانشگاهی است . بدون شک کتاب یکی‌از منابع باارزش قلمداد می شود , چون نتایج فیض سالیان تحقیق یک دانشمند می‌باشد . به دلایلی قابلیت و امکان دانلود کتاب های خارجی جدید برای پژوهشگران اهل ایران آماده نسیت. البته چاره چه میباشد ؟ همان گونه که ابلاغ شد دست یابی به منابع علمی یک کدام از گرفتاری های پژوهشگران و دانشجو یان سرزم
حتی اگر قبلاً آن را نشنیده باشید ، ولی گذشتگان ما چنین می گفتند که دوران چاپ به پایان رسیده است. اما بسیاری از متخصصان در حوزه بازاریابی  ،صنعت چاپ بعنوان یک رسانه قدرت مند در عرضه بازاریابی می باشد و همچنان بعنوان یک ابزار قدرتمند از آن یاد می شود شما باید به این نکته برسید که وجود صنعت چاپ برای هر سازمان و حتی مشاغل کوچک امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. ما قصد داریم در این مقاله مزایا و معایب صنعت چاپ را برای شما بیان بکنیم و امیدوار هس
متن آهنگ عاشقتم سجاد آژیده
 منو نفس های تو میسازه دلم به دلت هر دفعه میبازه
بگم نگم فرق نداره این دیوونه به عشق تو مینازه
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تقدیره بی وقفه عاشقتم
من مریض عشق تو تو دوای قلب من من همه نیاز تو تو همه حواس من
باورم شد عشق نابت باورم کرد قلب پاکت
به تو این احساسمو مدیونم دست من نیست این همه عاشقتم
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تق
وضعیت پوشه پیام‌های تبلیغاتی من در این دوروزه:فون‌پی آماده خدمت‌رسانی به شماست. استودیو چارخونه در دسترس است. با وجود مشکلات اینترنت بلیط خود را از مستربلیط بگیرید. اسنپ در خدمت شماست. چیلیوری آماده خدمت‌رسانی به شماست. سایت علی‌بابا باز است.دسترسی به خدمات تلویزیون اینترنتی لنز همچنان بدون وقفه ادامه دارد.آیو همچنان برای شما لحظات شیرین و مفرحی را ایجاد می کند. [هشتگ مسدودسازی اینترنت]__________پ.ن: قطعی اینترنت باعث شد یه نگاهی به اینج
از مسافرت برگشتم. از یه مسافرت شلوغ و پر برنانه. غمش تو دلمه‌. 
برگشتم به زندگی عادیم. به همه‌ی بدبختیام. به خودم میگم کاش همه چیو ول کنم برم خوش بگذرونم. گور بابای همه چی. مثل خوشگذرونیای این مسافرتم. ولی فردا باید برم سر کار، باید برم در اسرع وقت استاد پروژه‌م رو ببینم چون بنده خدا میخواد تو اپلایم کمکم کنه. باید بدون وقفه تافل بخونم و بعدشم جی‌آرای. باید برم دکتر. باید ازدواج کنم. باید ...
زندگیم زندانیه بین این همه خوش نگذروندن. کاش بگم گور ب
آزمون کتبی دکتری که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند، دو بخش عمومی و تخصصی دارد. بخش عمومی شامل زبان دکتری و استعداد تحصیلی است.
بخش تخصصی نیز مربوط به دروس تخصصی هر رشته است.
منابع مناسب کنکور دکتری
دروس تخصصی در آزمون دکتری در دو بخش دروس کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد طرح می‌شود. بنابراین منابع مناسب آزمون دکتری نیز شامل هر دو بخش است.
بهترین منابع برای کنکور دکتری، کتاب های تخصصی و منابع اصلی رشته است.
البته که همواره گفته می شود یکی
اینورتر خورشیدی چیست ؟
یک اینورتر خورشیدی یا یک اینورتر PV، یک نوع مبدل الکتریکی است که خروجی متغیر مستقیم (DC) پانل خورشیدی فتوولتائیک (PV) را به یک جریان متناوب فرکانس (AC) تبدیل می کند که می تواند به شبکه الکتریکی تجاری یا توسط یک شبکه برق محلی، خارج از شبکه استفاده شود.
معرفی سیستم یو پی اس خورشیدی :
معرفی یک راه جدید و قدرتمند برای نگه داشتن لوازم خانگی ضروری خود درهنگامی که قدرت خاموش می شود اجرا می کند. قطع برق یک واقعیت است که می تواند بهره
خواهرم می خواست یه باغ بخره تو یکی از روستاهایی که توریستی هست و حسابی قیمتش بالا رفته ..
بعد منم گفتم بزار من بیام GPS کنم ببینم جز منابع طبیعی هست یا کشاورزی 
بعد بخرید 
امروز با دامادمان و صاحب باغ رفتیم داخل زمین،  با توجه به پوشش جنگلیش خیلی بعید دونستم مسثنیات باشه،  فایل Gps رو فرستادم برای دوستم که کارمند منابع طبیعیه،  از دو هزار متری که خواهرم می خواست بخره،  ۱۷۵۰ مترش جز منابع طبیعی بود. 
خب سادگی خواهرم اونجا بود که همش تاکید داشت که
مست و ناهشیار به این می‌اندیشم که منحصرا در به یاد آوردن تو هشیارم. تو را تصور می‌کنم بدون این که سنگینی سر و پرتی حواس‌ام وقفه‌ای در به یاد آوردن زیبایی‌ات وارد کند. زور هیچ چیز در زندگی‌ام نمی‌تواند به تو برسد و در من، هیچ چیز نمی‌تواند دوست داشتن‌ات را به تعویق بیندازد....سال‌ها گذشته. سال‌های زیاد هم خواهد گذشت. اما من هیچ وقت از دوست داشتن‌ات دست برنخواهم داشت. این دیوار نامرئی میان ما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. هیچ تلاشی هم برای فر
تحقیق حسابداری منابع انسانی
دانلود تحقیق رشته حسابداری با موضوع حسابداری منابع انسانی در قالب فایل word و در حجم 36 صفحه. بخشی از متن: امروزه در بسیاری از کشورها، نیروی انسانی به عنوان یک منابع سرمایه‌ای مورد توجه مدیران تمامی واحدهای اقتصادی و نهادهای اجتماعی در جهت ارتقای سطح عملکرد ...
مست و ناهشیار به این می‌اندیشم که منحصرا در به یاد آوردن تو هشیارم. تو را تصور می‌کنم بدون این که سنگینی سر و پرتی حواس‌ام وقفه‌ای در به یاد آوردن زیبایی‌ات وارد کند. زور هیچ چیز در زندگی‌ام نمی‌تواند به تو برسد و در من، هیچ چیز نمی‌تواند دوست داشتن‌ات را به تعویق بیندازد......سال‌ها گذشته. سال‌های زیاد هم خواهد گذشت. اما من هیچ وقت از دوست داشتن‌ات دست برنخواهم داشت. این دیوار نامرئی میان ما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. هیچ تلاشی هم برای ف

چراغ های توکار بدون فریم
در طراحی نورپردازی داخلی همواره استفاده از چراغ سقفی یکی از راهکارهای متداول است . معمولا به منظور اجرای این کانسپت از چراغ سقفی توکار متداول در بازار استفاده می شود . اما اگر بخواهیم نورپردازی در معماری به صورت جزیی از المان ها دیده بشود می توان  چراغ بدون فریم را جایگزین چراغ سقفی متداول بازار کرد.
به طور کلی میتوان گفت همواره هماهنگی و تناسب منابع نور و تجهیزات نورپردازی با المان های معماری همواره یکی از دغدغه
معرفی بهترین منابع آزمون آیلتس
به منظور موفقیت در آزمون آیلتس داوطلبان می توانند منابع مختلفی را مطالعه نمایند اما بهترین منابع آزمون آیلتس در لینک زیر قرار داده شده است و شما می توانید با مطالعه این منابع بر اساس سطح خودتان بهترین نتیجه را کسب نمایید. لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید.
منابع آزمون آیلتس
قادر نبودن به توقف فکر ، گرفتاری وحشتناکی است 
اما از آن جا که همه از آن رنج می‌بریم ، متوجه آن نیستیم و آن را حالتی متعارف می‌پنداریم ... هنگامی که فکر محو می‌شود شما در جریان ذهنی خود یک وقفه، یا به عبارت دیگر یک گسستگی یا » بی ذهنی « را تجربه می‌کنید. در ابتدا فاصله ها کوتاه هستند و شاید چند ثانیه طول بکشد ، اما به تدریج طولانی می‌شوند . هنگام بروز این وقفه ها در خود سکوت و آرامش خاصی احساس می‌کنید.
متن بالا برشی بود از کتاب«تمرین نیروی حال
آهنگمون رو پلی میکنه و همراه خواننده و قشنگ تر برام میزنه به آواز. سرم رو میذارم روی شونش و دستام رو حلقه میکنم دور تنش و گوش میدم. به صداش، به جادوی کلمات و این نازک آرای، دلم، دلم که بی وقفه میگه "با مهر تو همرنگم، با عشق تو هنبازم" .. 
امروز سه شنبه 23 اردیبهشت 99 هست. هنوز کسی در مورد کنکور 1400 و تغییرات احتمالیش چیزی نمیدونه البته طرح آ.ت.ت به احتمال قوی برای همیشه لغو شده و حداقل سال 1400 کنکور ارشد به همون روال سابق برگذار میشه.
برنامه ریزی و منابعم مشخصه اما قبل از اینکه در مورد برنامه ریزیم حرفی بزنم دوست دارم یه مدت بگذره، و بعد از قطعی شدنش راجع بهش حرف بزنم.
اما در مورد منابع سعی میکنم به تدریج درس به درس در مورد منابع و شیوه مطالعشون بنویسم.
از درس نظریه زبانها و ماشین شر
مدیریت صفر تا صد منابع انسانی
مطمئنا هر سازمانی، چه کوچک و چه بزرگ برای مدیریت منابع انسانی خود به برنامه‌ای جامع و کارآمد نیاز پیدا خواهد کرد. در عصر امروز، کمتر سازمان و کسب و کاری یافت می‌شود که به فکر مکانیزه شدن و جایگزینی تکنولوژی و ابزارهای خودکارسازی به جای روش‌های سنتی و دستی گذشته در سازمان خود نیفتاده باشد. نرم افزار مدیریت منابع انسانی (HRMS) توسط مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد تا تعدادی از کارکردهای مورد نیاز مانند ذخیره داده
آشنایی با روش‌های رفع پلاجیاریسم می‌تواند منجر به دریافت امتیازی خوب از نرم افزارهای بررسی سرقت ادبی مانند آیتنتیکیت (iThenticate) شود.

این برنامه، هر مقاله و محتوایی را با مقایسه با منابع دیگر بررسی می‌کند. در ادامه به روش‌هایی برای رفع پلاجیاریسم اشاره شده است. به کمک این روش‌ها، رفع سرقت ادبی میسر می‌شود:
پارافریز مقاله با بازنویسی آن
ذکر منابع و مآخذ
استفاده از نقل‌قول
نقل‌قول با ذکر منابع و مأخذ
ذکر منابع و مآخذ پروژه‌های قبلی خود
ا
آشنایی با روش‌های رفع پلاجیاریسم می‌تواند منجر به دریافت امتیازی خوب از نرم افزارهای بررسی سرقت ادبی مانند آیتنتیکیت (iThenticate) شود.

این برنامه، هر مقاله و محتوایی را با مقایسه با منابع دیگر بررسی می‌کند. در ادامه به روش‌هایی برای رفع پلاجیاریسم اشاره شده است. به کمک این روش‌ها، رفع سرقت ادبی میسر می‌شود:
پارافریز مقاله با بازنویسی آن
ذکر منابع و مآخذ
استفاده از نقل‌قول
نقل‌قول با ذکر منابع و مأخذ
ذکر منابع و مآخذ پروژه‌های قبلی خود
ا
تحقیق منابع تغذیه سوئیچینگ
دانلود تحقیق رشته برق با موضوع منابع تغذیه سوئیچینگ، در قالب فایل word و در حجم صفحه. اکنون همه کشورهای جهان حتی در جهان سوم به طراحی و ساخت این نوع از منابع تغذیه پرکاربرد می پردازند. اما با این وجود متأسفانه هنوز این منبع تغذیه در ایران ناشناخته مانده و همه روزه مقدار زیادی از ...
چرا اینقدر بی‌قراری آسمان؟ سه روز است اشکت یک ریز سر ریز است!نکند خبری آشفته ات کرده است؟ نگو که باز تأخیر جای تعجیل را گرفته! تو را بخدا زبان بگشا و بگو که اشک شوق است این باران بی وقفه...آی آسمانِ دل پُر ، پَر پَر زدنمان را می بینی ؟طاقت مان طاق است ؛و کاسه ی صبر لبریز !
یا همین طور سکوت کن و ببار ،یا "فرج" را فریاد کن ...

ناشناس
تلاش برای دستیابی به سلاح‌های جدید بی‌وقفه ادامه دارد و جزو معدود فعالیت‌هایی است که هنوز در آن ذهنِ خلاق و نظریه‌پردازِ انسان امکانِ بروز می‌یابد . امروزه در اوشنیا ، دیگر علم به معنای قدیمیِ آن تقریباً وجود ندارد . در زبان نوین کلمه‌ای برای 'علم' وجود ندارد . روشِ تجربیِ تفکر که مبنای تمامِ موفقیت‌های علمیِ گذشته بوده با بنیادی‌ترین اصولِ اینگسوس در تضاد است . و حتی پیشرفت‌های فناوری فقط در صورتی روی می‌دهند که محصولِ آنها در کاهش آز

آلبوم جدید منوچهر زنگنه با نام "سل تنی " به زودی ...

البوم جدید منوچهر زنگنه پس از فراز و نشیب های بسیار به زودی با نام سل تنی با آهنگ های زیبا منتشر میشود

در صورت منتشر شدن بدون وقفه در همین سایت با حد اکثر کیفیت قرار خواهد گرفت.

► با ما همراه باشید
مدیریت منابع انسانی
در آغاز کافی بود که کارفرما و کارگر با همدیگر به توافق برسند، اما همراه
با توسعه دانش و تغییر ترکیب نیروی کار، گسترش شهرنشینی و به تبع آن‏‌ها
پدیدار شدن توقعات جدید در کارکنان ضرورت شناخت نیازهای نیروی کار و تاثیر
آن بر کارکردهای سازمان و همچنین تطبیق آن نیارها با اهداف سازمان ضرورت
یافت.وجود متغیرهایی چون تجمع‏‌‌های صنفی کارگری و نقش دولتها در تعیین
سیاستهای اقتصادی و خودکفایی ملل، وجود برنامه‌‌هایی که در سطح
معلق مانده ام... جایی میان زمین و آسمان یا گذشته و آینده... همچون ماه در قلب سیاه ترین سیاهی ها اما بی امیدی به روشناییِ خورشید... بی جاذبه و بی اختیار، سرگردان در مداری که گویی از ازل تا ابد پابرجاست. بی مجال فکر به خاطره ای از گذشته و بدون تصویری از آینده
معلقم... همچو پرِ پرنده ای در دستان باد که روزگاری در آرزوی "رسیدن" بود و این پرواز ِ بی وقفه را آزادی میدید!
دریافتعنوان: نمونه جزوه خلاصه تفسیر سوره مبارکه طورتوضیحات: جزوه خلاصه تفسیر برای آزمون ارشدبا سلام با توجه به اینکه در منابع کنکور ارشد سال 99 تغییراتی صورت گرفته و داوطلبان فرصت کمی برای خواندن منابع اصلی به علت حجم بالا دارند، و با توجه به سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد و تدوین جزوات مناسب خلاصه شده، تصمیم به خلاصه منابع جدید گرفته شده که یک نمونه از خلاصه تفاسیر ارائه گردیده است.
دانلود پاورپوینت تخصیص منابع
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 50 اسلاید
حجم فایل: 741 کیلوبایت
تعریف:تخصیص منابع عبارتست از تقسیم و توزیع خدمات و امکانات بین مردم و برنامه های موجودعلل ضروری بودن تصمیم گیری در خصوص تخصیص منابع1– افزایش تعداد بیماران قابل درمان2 – تکنولوژی های جدید و گران قیمت3 – افزایش انتظارات عمومی4– محدودیت منابع
سطوح مختلف تخصیص منابع در مراقبتهای بهداشتی درمانیسطح کلانسطح میانیسطح خرد یا پایین
لینک دانلود فا
چرا مهدویت و رسانه؟
⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟
اندیشه منجی گرایی، اندیشه ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه ها و اندیشه ها به مقابله با هم برخاسته اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه های سنگین و بی وقفه از سمت غرب و اندیشه های آن قرار گرفته است.
امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جستجو میکند. از ای
دریافتعنوان: نمونه جزوه خلاصه تفسیر سوره مبارکه طورتوضیحات: جزوه خلاصه تفسیر برای آزمون ارشدبا سلام با توجه به اینکه در منابع کنکور ارشد سال 99 تغییراتی صورت گرفته و داوطلبان فرصت کمی برای خواندن منابع اصلی به علت حجم بالا دارند، و با توجه به سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد و تدوین جزوات مناسب خلاصه شده، تصمیم به خلاصه منابع جدید گرفته شده که یک نمونه از خلاصه تفاسیر ارائه گردیده است.
برای سال جدیدت آرزوی تحول دارم.
آرزو می‌کنم که زندگی و جهانت به سوی سبز شدن متحول شود و حال دلت به احسن‌ترین حال‌ها برسد. آرزو می‌کنم که در تمام روزهای پیش رو، حال خودت و حال جهانت خوب باشد.
آرزو می‌کنم سلامت بمانی و هرکجا گفتند "چه خبر"، با لبخند بگویی "سلامتی" اما نه از روی عادت، که از روی آگاهی...
آرزو می‌کنم روزهای تلخ گذشته، در گذشته‌ها جا بمانند و جز یاد و خاطره‌ای برای عبرت، چیزی از آن‌ها باقی نمانَد.
آرزو می‌کنم بیفتد برایت تمام اتف
کارشناس محیط زیست لرستان نیز در این میزگرد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۶۱ مورد بازدید نظارتی از واحدهای صنعتی استان و ۱۰۷ مورد بازید منابع آبی،۱۴۹ مورد بازید از طرح های توسعه ای، ۱۲ مورد مخالفت با انتقال پسماندهای ویژه از استان های دیگر ثبت شده است.

به گزارش ایرنا، تخریب روز افزون جنگل‌ها و مراتع، بهره‌بردای بی‌رویه از معادن و منابع طبیعی، افزایش جمعیت و کاهش روزافزون منابع، خشکسالی و تغییرات اقلیمی،  آلودگی خاک، آب و هوا تنها بخش
امروز وقتی نشسته بودم کتاب می‌خوندم مامان اومد داخل و با ذوق گفت بیا برات زیرشلواری گرفتم.پوشیدم.خیلی قشنگ و نرم بود.مامان گفت بپوشمش و دیگه اون کوفتی رو بندازم دور(منظورش یه شلوار بود که توی خونه ‌تکونی از انباری پیداش کرده بودم و طی این چندماه بی وقفه می‌پوشیدمش).هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم به درجه‌ای از تواضع و حس استغنا برسم که بدون اینکه درخواستی بکنم بهم چیزی بدن و خواهش کنن ازش استفاده کنم.در کمد رو باز کردم و شلوار رو انداختم کنار تیشرت
تحریم می‌تواند فرصت باشد؛ چرا؟ زیرا تجربه نشان داده است کشورهایی که از منابع طبیعی -مثل نفت- برخوردار هستند، هر وقت درآمدهایشان از ناحیه‌ این منابع کاهش پیدا می‌کند، انگیزه پیدا می‌کنند که خودشان را از وابستگی نجات بدهند. فشارِ کاهش درآمد منابع طبیعی، این حُسن بزرگ را دارد که ما را از وابستگی به این منبع طبیعی، نجات خواهد داد.
۱۳۹۸/۱/۱-رهبر انقلاب

دغدغه بسیاری از دانشچویان یا فارغ التحصیلان در اولین مرحله پیدا کردن منابع کنکور ارشد کامپیوتر است.در این مطلب سعی بر ان داریم که این منابع را به شما معرفی کنیم.
منابع
زبان عمومی و تخصصی
ریاضیات (ریاضی عمومی 1و 2،معادلات دیفرانسیل،ریاضیات گسسته،آمار)
دروس مشترک (نظریه زبان ها،ساختمان داده،طراحی الگوریتم،مماری کامپیوتر،مدار منطقی،شبکه های کامپیوتری،سیستم عامل)
هوش مصنوعی
کامپایلر
پایگاه داده
مدار الکتریکی
سیگنال سیستم
الکترونیک
در مطل
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
دغدغه بسیاری از دانشچویان یا فارغ التحصیلان در اولین مرحله پیدا کردن منابع کنکور ارشد کامپیوتر است.در این مطلب سعی بر ان داریم که این منابع را به شما معرفی کنیم.
منابع
زبان عمومی و تخصصی
ریاضیات (ریاضی عمومی 1و 2،معادلات دیفرانسیل،ریاضیات گسسته،آمار)
دروس مشترک (نظریه زبان ها،ساختمان داده،طراحی الگوریتم،مماری کامپیوتر،مدار منطقی،شبکه های کامپیوتری،سیستم عامل)
هوش مصنوعی
کامپایلر
پایگاه داده
مدار الکتریکی
سیگنال سیستم
الکترونیک
در مطل
بسم او ...
شده تا به‌حال دیوانه‌ای به پستتان بخورد و شما عمیقاً به فکر فرو بروید که حکمت این اتفاق چه می‌تواند باشد.
چند روز پیش این اتفاق برای من افتاد. با فردی برخورد کردم که بی‌وقفه فریاد می‌زد، فریادهایی که از عمق جانش بود تا صدایش را به گوشم برساند
ادامه مطلب
دستگاه های یو پی اس UPS برای مقابله با مشکلات برق ورودی AC سیستم ها طراحی و ساخته می شوند. این وسایل می توانند در محدوده ازچند ولت آمپر (VA) برای حفاظت رایانه های شخصی معمولی تا چند میلیون ولت آمپر (MVA) برای مراکز رایانه ای و مخابراتی و صنعتی بزرگ طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شوند.
UPS (یو پی اس) در اصل مخفف کلمات Uninterrupted Power Supply یا همان منبع تغذیه بدون وقفه می باشد.یوپی اس UPS وسیله الکترونیکی است که برای حفاظت بارهای حساس و نیز سیستم های الکترونیکی
توانمندسازی منابع انسانی عبارت است از: «ارتقای توانایی کارکنان در استفاده بیشتر از قوه تشخیص و تحلیل، داشتن بصیرت در انجام کارهایشان و مشارکت کامل در تصمیم‌هایی که بر زندگی آن‌ها اثر می‌گذارد». در این کتاب پس از بیان تعاریف، مزایا و دلایل توانمندسازی منابع انسانی، مدل‌های توانمندسازی معرفی و فرآیند و استراتژی‌های توانمندسازی در یک مطالعه موردی، شرح داده می‌شود. این کتاب با همکاری آقای دکتر مهدی حسنحانی و آقای دکتر جمشید خدایاری در س
وجوه اشتراک سازمانها
سازمانها از ابعاد مختلفی با هم متفاوت اند. برخی مانند نیروهای مسلح، وزارتخانه ها و سازمانهای بزرگ دولتی و شهرداریها، هزاران نیروی انسانی و میلیونها تومان سرمایه و امکانات در اختیار دارند و اهداف بسیار وسیعی را دنبال می کنند، و برخی مانند بسیاری از شزکتهای خصوصی، تیمهای ورزشی، انجمنهاثی تخصصی و مانند آنها با عده کمی از افراد و منابع مالی محدودتر برای نیل به اهدافی خاص تشکیل شده اند. برخی سازمانها به طور رسمی و از طریق
دوستم چند روز بود میگفت به یک اتفاق خوب نیاز دارم خانوادم خنثی شدن همه چز زیادی روزمره شده و اون اتفاق خوب قبولی خواهرش بود توی دانشگاه فرهنگیان .وقتی از خونه برگشت امید به زندگیش برگشته بود خوشحال بود .
من نه ته خط میدونید کجاست من مدتی اونجا خونم بود البته هنوزم هست هر روز برای کنکور تلاش میکنم ولی اتفاقات اطرافم پر از بار منفی ان مرگ مریضی حسادت توهین و خیلی چیزای دیگه پریشب دوتا امتحان داشتم حالم خوب نبود بدنم یخ بود پر از حسای بد به اضافه
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
رانت؛ درآمدی است که بدون تلاش به دست آمده باشد که اغلب ممکن است از طریق ارتباطات خاص با مراکز قدرت و تصمیم‌گیری در نظام‌ها و ساختارهای حکومتی به ویژه در عصر حاضر که سیستم‌های سیاسی نقش پررنگی در اقتصاد بازی می‌کنند، ایجاد شود. این یعنی، رانت نوعی انحراف از اصول سرمایه‌داری است.
اما رانت معمولاً به کسانی تعلق می‌گیرد که به هر دلیل به مراکز قدرت و ساختارهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی نزدیک باشند. آن‌سو، اقتصاد رانتی و رفاقتی در دل خود نوع
پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)
پاورپوینت در خصوص برنامه ریزی منابع سازمان یا ERP ، در حجم 50 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل. ERP مفهومی است فراتر از یک نرم افزار، یک نظام مدیریت سازمانی است. یک نظامی است که تحول در سازمان ایجاد می کند، نظامی است که باعث جهش سازمان در افزایش بهره وری ...
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

نرم افزار حرفه ای تبلیغ در تلگرام: این نرم افزار تمامی نیازهای شما را در اجرای تبلیغات در تلگرام را به نفع احسن انجام میده.

نمونه ای از تست نرم افزار تبچی را مشاهده کنید:

قابلیتهای نرم افزار حرفه ای تبلیغ در تلگرام:
قابلیت ثبت یک یا چند شماره (سیم کارت حقیقی یا خط مجازی) در نرم افزار
بدون دیلیت اکانتی و بن شدن شماره ها
امکان ارسال از شماره های اسپم شده یا سالم
قابلیت بارگذاری تمام سوپرگروه ها در عرض چند ثانیه ، بدون وقفه
قابلیت فوروارد
هاست اختصاصی سرویسی مدیریت شده با منابع قدرتمند مشابه سرور مجازی است . کاربرانی که مدیریت سرور مجازی برای آنها امکان پذیر نیست ولی نیاز به منابع بالایی دارند میتوانند از هاست اختصاصی استفاده کنند . بر روی این سرور هاآخرین نسخه نرم افزارهای موجود به همراه لایسنس معتبر نصب و راه اندازی شده است که این امر آسایش خیال را برای کاربران فراهم خواهد کرد که بصورت خودکار تمامی بروز رسانی‌ها بر روی سرور انجام خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه لایسنس ت
خیلی از کنکوریها با خرید منابع متعدد دچار سردرگمی و استرس می شوند. حتی دیده شده منشا بسیاری ازاهمال کاری درکنکور و تعلل در شروع عدم تصمیم گیری قطعی در زمینه انتخاب منابع است؛
با انتخاب منابع کنکور مناسب و استاندارد از خرید کتاب های متنوع برای هر درس پرهیز کنید و بابرنامه ریزی صحیح در آزمون ها و کنکور موفق شوید .
ادامه مطلب

ادامه مطلب
در آن روزها یه لیستی از فهرستها، منابع جستجو و موتورهای جستجوگر رو اگه داشتی، کار جستجو و رسیدن به مطلب مورد نظر بهتر پیش میرفت. این میشد که چنین صفحه ای در وب قدیم طرفدار داشت
بدون بررسی میگم که بیشتر سایتهای معرفی شده یا دیگر فعال نیستند یا تغییر موضوع فعالیت داده اند. این تغییرات یکی از دلایل اصلی از رده خارج شدن فهرستها بود. یعنی نیاز به آپدیت شدن همیشگی که این چک کردن و بررسی رو اسناسنها انجام می دادند و باعث میشد نوعا لیستها قدیمی شوند
ب
خب من هنوز بیدارمو از ساعتی که شروع کردم بدون وقفه کار کردم چقدرم مزه میده اینجوری. تازه الان گفتم یه استراحتی به خودم بدم. شایدم بخوابم وقتی بیدار شدم ۵۰ صفحه آخرشو بخونم. خیلی کتاب باحالی اگه ادم حوصله خوندنشو داشته باشه خیلی چیزا بهت یاد میده خیلی جاها فکرتو میبره. یسری چیزاش مسخره میاد یه جاهایی عجیب یه جاهایی خوشت میاد یه جاهایی خلافشو قبول داری. در مورد خدا هم همه جور پیش فرضیو میخونی :دی
اگه بتونم بخونم بیدار میمونم ولی اگه ببینم نمیف
پاورپوینت تامین منابع مالی برای کسب و کار
دانلود پاورپوینت با موضوع تامین منابع مالی برای کسب و کار، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: آغاز کسب و کار: تهیه طرح توجیهی اقتصادی و فنی جمع آوری اطلاعات پایه و اولیه تعیین عنوان کسب و کار تعیین محل کسب و کار شناسائی
تو باشی، قهوه‌ی دالگونا هم نباشه، فدا سرت :)

قبل از زدن این حرف و درج کردن این عکس اگه وبلاگ رو میدادم خوب بود. دیگه بعد از این راه نداره، ینی راه داره، روم نمیشه.
امروز تلویزیون تو بخش بدون تعارف ۲۰:۳۰ یه آقایی رو آورده بود که از کارگری به کارخونه داری رسیده بود. از روزای سخت زندگیش گفت، از سخت کار کردناش گفت، از این که چند بار دستش زیر دستگاه پرس آسیب دیده بود و از این که بعضی شبا انقدر خسته بوده که به زحمت ۱۴ کیلومتر مسیر از محل کار تا خونه ا
این نرم افزار تمامی نیازهای شما را در اجرای تبلیغات در تلگرام را به نفع احسن انجام میده.
با استفاده از این نرم افزار که با لایسنس شرکت مدیر ایده آل هست بصورت کاملا اتوماتیک در هر نوع از گروهایی که شما درخواست میدید وارد شده و در این گروه ها شروع به ارسال تبلیغاتی که شما در نظر گرفتین را انجام میده.

نمونه ای از تست نرم افزار تبچی را مشاهده کنید:
قابلیتهای نرم افزار حرفه ای تبلیغ در تلگرام:
— قابلیت ثبت یک یا چند شماره (سیم کارت حقیقی یا خط مج
اگه دانشجوی نرم افزار هستید ، دنبال منابع آموزشی هستید که برای ارشد و دکترا آماده بشید ( چیزهای خوب و تخصصی )این سایت ها رو میتونید برید ببنید و منابع که نیازتون رو پیدا کنید . 1 - استاد یوسفی 2 - استاد خلیلی فر (بابان)3 - انجمن مانشت 
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی(+معارف)...
توضیحات مشاوره ای لازم برای هر درس در هر 3 رشته به صورت مختصر ارائه شده.
امیدوارم مورد استفاده دانش آموزان، مشاورین و معلمان محترم قرار بگیره.
فایل این مقالات به صورت لینک دانلود قرار داده شده.
ضمنا... «حتما فایل مقدمه رو هم مطالعه بفرمایید لطفا»
هر سوالی بود در قسمت نظرات در خدمتم.

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمو
« به نام اوی من و تو »
✍ هوای سرد و مه آلوده خیابانها، فضای دود زده ی شهر، پس از یک شب بارش بی وقفه، مانند هوای دلی ست که شبی سخت داشته و تا سحر مدام باریده ست، اما صبحی روشن و پر از امید در انتظارش نبوده! چه باید کرد؟ با یک شهر مه آلوده، با غربتی بر دوش، با دلتنگی هایی که کسی نمیداند از کجا سر برآورده اند، با اشکهایی که از هم سبقت میگیرند، چه باید کرد؟؟
ادامه مطلب
معرفی پلاگین   Resource Monitor برای cPanel/WHM Resource Monitor  به مدیران سرور کمک می کند تا به سرعت یوزر هایی که بالاترین مقدار استفاده از منابع سرور (ram,cpu,mysql) دارند را شناسائی کنید و بصورت کاملا گرافیکی این موارد را نمایش می دهد. این پلاگین در صورت داشتن لایسنس cpanel بصورت رایگان قابل فعالسازی می باشد. پیشنیازهای نصب … مشاهده میزان مصرف منابع سرور توسط پلاگین Resource Monitor
منبع : وبلاگ ایران سرور
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی...

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمومی هر 3 رشته

منابع پیشنهادی دروس تخصصی ریاضی و تجربی

منابع پی
بنام خداوند مهر خداوند نیک خداوند آگاهی
سلام
عرض احترام دارم خدمت. همراهان عزیز مبحث شعر و قوالب آن
جلسه چهاردهم با اندکی تاخیر به روز رسانی شد. 
از اینکه در ارائه این مطلب وقفه ایجاد شده، عذرخواهی می کنم. 
از اینکه در این راه، مشوق. و همراه ما هستید، از شما تشکر می کنم. 
با عشق و مهر
مریم راد " واژه
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی(+معارف)...

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمومی هر 3 رشته

منابع پیشنهادی دروس تخصصی ریاضی و تجربی

م
زمانی که مقصد مطالعه سازمان یا موسسه ای باشد میتوان از منابعی نظیر اساسنامه ها، آیین نامه ها، بولتن ها، گزارش های مربوط به فعالیتهای نظام شده، اسناد اعضا و مراجعان، انتشارات موسسه، قرارداد ها و گزارشهای مربوط جراید بهره گرفت.۳. منابع رسمی و غیر رسمی :منابع رسمی به آن دسته از مدارکی گفته میشود […]
ادامه مطلب
برای خرید و دانلود ایمیل زده شود: nazari.hasti1985@gmail.com
یکی از بهترین منابع برای یادگیری گرامر
کتاب گرامر دایجست یکی از بهترین منابع تافل برای مبحث گرامر می باشد که با توضیحات روان و ساده و بیان اشتباهات متداول یکی از منابع مهم گرامر برای زبان آموزان عزیز و همچنین یکی از منابع زبان کنکور ارشد مجموعه مدیریت اجرائی به خصوص کسب و کار (MBA) می باشد.
مشخصات کتاب
نام کامل کتاب:
ENGLISH GRAMMER DIGEST
ADVANCED ESL
TOEFL PREPARATION
REMEDIAL REVIEW
فرمت یا اکستنشن کتاب : pdf
نویسنده: TRUDY ARONSON
شیخ صدوق در کتاب خصال به نقل از امام صادق (ع) منابع «نشره» یعنی نشاط و انبساط خاطر را ده چیز معرفی می‌کند:
1- پیاده‌روی
2- سوارکاری
3- فرو رفتن در آب
4- نگاه به سبزه
5- خوردن
6- آشامیدن
7- نگاه به زن زیباروی
8- آمیزش جنسی
9- مسواک زدن
10- گفت‌وگو با دوستان.
علاوه بر اینها، در جوامع روایی از پاکیزه داشتن بدن، تمیزی جامه، گرفتن شارب،‌ استعمال بوی خوش، شستن سر با خطمی، شوخی کردن مناسب و به اندازه، خندیدن و انس گرفتن با خداوند نیز به عنوان عوامل سرورانگیز ی
اطلاعات مهم درباره وقت سفارت نروژ
چنانچه طبق مراحلی که سفارت نروژ گفته پیش بروید می توانید ویزای نروژ
را راحت و بدون مشکل دریافت کنید. لازم به ذکر است که مدارک لازم برای
دریافت ویزا برا هر نوع از ویزا متفاوت است و حتی به نسبت تقاضا نیز مربوط
می باشد. برای انجام سریعتر و راحت تر کارهای خود بهتر است ابتدا اطلاعات
کافی برای قیمت وقت سفارت نروژ و ویزای آن کسب کنید سپس اقدام کنید.
دربارهٔ وقت سفارت نروژ
کشور نروژ
و ایران توافق نامه های خوبی در ز

استفاده از یک انرژی پشتیبان همانند سیستم تامین انرژی بدون وقفه یو پی اس علاوه بر کمک به حل مشکلات ناشی از قطع شدن جریان برق ، محافظت دربرابرقطع کلی برق را نیز فراهم می سازد. دستگاه یو پی اس  دارای فیلترهای الکترونیکی بوده که باعث حذف نویزها و نوسانات برق شهری می شود و محافظت از مصرف کننده ها را در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا بعهده دارد و جریان برق یکنواختی با شکل موج ثابت به مصرف کننده ارسال می کند . یو پی اس هایی که برای کاربردهای معمول
مشاور پرورش شترمرغ 

شترمرغ به دلیل استفاده خیلی کم از داروها دارای گوشتی بسیار سالم و بدون خطر می باشد و استفاده از آن برای افرادی که به دنبال منابع غذایی سالم می باشند توصیه میگردد.

dr.zamani
akbarzamani.ir
09132098516
دکتر زمانی متخصص علوم طیور و شترمرغ

با اینکه وقتی شما از وزنه آزادها استفاده کنید مجبور به استفاده از تعداد زیادی عضلات تثبیت کننده هستید ولی زمانی که شما مبتدی بوده و تازه شروع به کار کرده‌اید استفاده از تجهیزات انتخاب شده (یک ماشین با پلیت‌های وزنه) برای یادگیری الگوی حرکت صحیح، بهترین روش است. علاوه بر آن برای افرادی که وقفه باشگاهی داشته یا اینکه بعد از آسیب دیدگی شروع به تمرین می‌کنند و تعادل و قدرت انجام طیف وسیعی از حرکت را ندارند، ماشین‌ها بسیار ایمن بوده و یک راه آ
این مقاله با اشاره‌ای به اهمیت مدیریت منابع انسانی در شرکتهای تعاونی.در محیط رقابتی امروز آغاز می‌شود.برای گردآوری اطلاعات از روش کتابخانه‌ای و میدانی و پرسشنامه استفاده شده است.پرسشنامه در بین ١٨٥ نفر از افراد نمونه توزیع و پس از گردآوری در نرم افزارهای SPSS و لیزرل مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.و در مدیریت منابع انسانی بیش از پیش باید به این فناوری توجه شود.مدیریت منابع انسانی معطوف به سیاست‌ها، اقدامات و سیستم‌هایی است که رفتار، طرز فک
ب از دیرباز مهمترین عامل توسعه در جهان بوده است. انسان ها در دوران اولیه زندگی نزدیک رودخانه ها و منابع آب تجمع می کردند و به فعالیت های کشاورزی می پرداختند. 97 درصد منابع آبی غیر قابل استفاده برای کشاورزی بوده و مقدار بسیار محدودی از آن ها به طور مستقیم از سوی انسان مورد استفاده قرار گرفته است. افزون بر آن
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها