نتایج جستجو برای عبارت :

معماری اسکله های دریایی و اهمیت آنها

ترکیه یکی از توریستی ترین کشورهای خاورمیانه است و شهرهای متعدد آن جذابیت های بسیاری برای گردشگران دارند اما در این میان شهرهای ساحلی ترکیه پرطرفدارتر است. یکی از شهرهای ساحلی و البته قدیمی ترکیه آنتالیا است که بافت تاریخی منحصر به فرد آن، هر کسی را به وجد می آورد. یکی از نقاط تاریخی و بسیار زیبای این شهر، اسکله قدیمی آنتالیا است. در ادامه به معرفی آنتالیا و اسکله قدیمی آن می پردازیم.
ادامه مطلب
اسکله تفریحی

توضیحات
دسته: دیدنی های کیش

اسکله تفریحی
اسکله بزرگ تفریحی کیش به روش شمع فلزی و عرشه چوبی با چهار فضای اقماری تور کیش تیر 98 بدست متخصصان ایرانی ساخته شده است . این اسکله به طول 437 متر، عرض 18 متر و مساحت 10 هزار مترمربع هیچ گونه اثر تخریبی بر زیستگاه های دریایی نداشته است و گردشگران می توانند با گردش بر روی این اسکله از دیدن مناظر طبیعی و ماهی های رنگارنگ و متنوع سواحل مرجانی کیش لذت ببرند . فاز اول اسکله تفریحی بزرگ کیش ظرف مدت ک
دانلود آهنگ قدیمی محسن یگانه اسکله ناز چشات
هم اکنون به درخواست شما ♫ دانلود اهنگ اسکله ی ناز چشات حریم امن قایقم با صدای محسن یگانه به همراه تکست و بهترین کیفیت در سایت قرار داده شد ♫
شعر و ملودی : محسن یگانه
Download Old Music BY : Mohsen Yeganeh | Eskeleye Naze Cheshat  With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa
متن آهنگ اسکله ناز چشات محسن یگانه
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
اسکله ی نازِ چشات… ●♪♫حریمِ امنِ قایقم ●♪♫توو ساعتِ یه ربع به عشق ●♪♫عقربه ی دقایقم… ●♪♫
شعر و ملودی : مح

- ببخشید ...
- بیا اینجا عزیزم.
- خب چطور بود؟
- خیلی خوب. اول رفتیم اسکله، بعد ...
- چطور بود؟
- خیلی خوب.
- رفتیم اسکله، بعد الد سیتی.
- تو از الد سیتی خوشت نمیاد؟ مگه نه؟
  با دوستات خوش گذشت؟
 خوش گذشت با دوستات؟
 پسر خوبی بودی؟
 پسر خوبی بودی.
 پسر خوب مامانی بودی.

اسکله تفریحی کیش یکی از جاهای دیدنی کیش که نباید از دست داد
سلام دوستان عزیزم. تو مطلب قبلی در مورد بازار های کیش حرف زدم. امروز میخوام در مورد یکی از مکان هی دیدنی معروف کیش براتون بگم. آقا اول از هر چی بگم که اگه کیش سفر کنین و اینجا نرین ، هیچی دیگه ، سفرتون معنی نداره اصلا! خب کیش یه اسکله بزرگ داره که چوبی هست و خیلی امتداد داره و فکر میکنم 500 متر اینا باشه که داخل دریا پیش رفته. تو این اسکله هر چند متر دو طرفش نیمکت چوبی گذاشتن که میتونین بشی
جزیره کیش با داشتن جاذبه های گوناگون همواره مقصدی جذاب برای گردشگران داخلی و حتی خارجی بوده است. در این مطلب مختصری درباره اسکله تفریحی کیش می خواهیم صحبت کنیم. شما در تور کیش از اصفهان می توانید این اسکله تفریحی را در ساحل شرقی جزیره بازدید کنید.
کافی شاپ ها ، مغازه ها و شهر بازی های روباز همراه با ساحل زیبای خلیج همیشه فارس زیبایی های این مکان را چند برابر می کنند. به خصوص در شب که در فصول گرم بخصوص هوا خنک تر است تا پاسی از شب زندگی و جنب و جو
معماری اسکله های دریایی و اهمیت آنها
مقاله معماری اسکله های دریایی و اهمیت آنها در 46 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc

دسته بندی
معماری

فرمت فایل
doc

حجم فایل
49 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
46

معماری اسکله های دریایی و اهمیت آنها در 46 صفحه word  قابل ویرایش با فرمت doc

2-1- مقدمه

اسکله های شمع و عرشه که از آنها تحت عناوین سازه با عرشه معلق یا اسکله با ساختمان باز نیز یاد می شود، ممکن است از فولاد، بتن یا چوب و یا ترکیبی که از آنها ساخته شده با
اسکله قایقرانی بابلسریکی از شهرهای قشنگ و پرجاذبه در مورد توریسم استان مازندران مجسمه عشق بابلسر است که دربین دریای مازندران و حرفه کوه البرز قراردارد . یک کدام از عوارض جذابیت این شهر دربین شهرهای مازندران برای گردشگران وجود رودخانه بابلرود است که از فی مابین شهر بابلسر می‌گذرد . رودخانه بابلرود یکی رودخانه‌ های با اهمیت استان های شمالی است که از بلندی‌ های البرز در سوادکوه سرچشمه گرفته و با عبور از شهرستان بابل , در باب
سنگاپور فلایر
سنگاپور فلایر یک چرخ و فلک بسیار بزرگی است که در تفریحگاه ساحلی واقع شده است.ارتفاع این چرخ و فلک 165 متر است و یکی از جذاب ترین چرخ و فلک ها می باشد.در ترمینال فلایر خدمات مناسبی وجود دارد مثل رستوران ها و انواع مغازه ها .
معبد مقدس دندان بودا
چینی ها معابد بسیاری دارند اما معبد دندان بودا از معابد جالب آنها می باشد که در محله چینی ها واقع شده است.معبد دندان بودا یک معبد یا خانه ای است که برای یادگار دندان بودا می باشد که بسیار مجل
برج دختر یا قلعه ای افسانه ای در بین آب ها که  یکی از جاذبه های گردشگری در استانبول است که جمعیت زیادی برای تماشای آن می آیند.برج دختر در 24 سال قبل از میلاد در وسط آب ساخته شده که در دوره و زمان های مختلف به روش های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.قابل ذکر است که این قلعه کوچک یک روزی بعنوان  برج تبعیدگاه یا فانوس دریایی ، انبار آتش و گمرک یا محل پرداخت مالیات و عوارض کشتی ها بوده است.ولی در حال حاضر در طبقات آن میتوانید  از رستوران و کافه این
شهربازی گلد ریف سیتی
گلد ریف سیتی یک پارک تفریحی در ژوهانسبورگ می باشد که در یک معدن طلا ساخته شده است.سرگرمی های آبی و ترن های هوایی از دیگر تفریحاتی می باشد که کودکان را سرگرم می کند.همچنین دارای سینمای 4 بعدی است که می توانید انواع فیلم ها را تماشا کنید و ساعات خوشی را داشته باشید.در گلد ریف سیتی رستوران های مختلفی وجود دارد که می توانید انواع غذاهای مورد علاقتان را میل کنید.
باغ وحش
در آفریقای جنوبی انواع باغ وحش های دیدنی وجود دارد که مسا
برج دختر یا قلعه ای افسانه ای در بین آب ها که  یکی از جاذبه های گردشگری در استانبول است که جمعیت زیادی برای تماشای آن می آیند.برج دختر در 24 سال قبل از میلاد در وسط آب ساخته شده که در دوره و زمان های مختلف به روش های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.قابل ذکر است که این قلعه کوچک یک روزی بعنوان  برج تبعیدگاه یا فانوس دریایی ، انبار آتش و گمرک یا محل پرداخت مالیات و عوارض کشتی ها بوده است.ولی در حال حاضر در طبقات آن میتوانید  از رستوران و کافه این
بلوار
ساحلی بندر انزلی یا بوستان ساحلی بندر انزلی یکی از جاذبه های گردشگری پر طرفدار
شهر انزلی محسوب می شود . بلوار ساحلی انزلی از قدمت بالایی برخوردار است و نخستین
پارک ساحلی در ایران که به سبک اروپایی ساخته شده است. بلوار ساحلی بندر انزلی با
چشم اندازی زیبا به تاسیسات بندری و دریای خزر و ورودی تالاب بین المللی انزلی
فضایی چشم نواز و دل انگیز را برای گردشگران فراهم ساخته است.
این بوستان تاریخی زیبا مشرف به موج شکن، بندرگاه و آبراهه بندر از
بلوار
ساحلی بندر انزلی یا بوستان ساحلی بندر انزلی یکی از جاذبه های گردشگری پر طرفدار
شهر انزلی محسوب می شود . بلوار ساحلی انزلی از قدمت بالایی برخوردار است و نخستین
پارک ساحلی در ایران که به سبک اروپایی ساخته شده است. بلوار ساحلی بندر انزلی با
چشم اندازی زیبا به تاسیسات بندری و دریای خزر و ورودی تالاب بین المللی انزلی
فضایی چشم نواز و دل انگیز را برای گردشگران فراهم ساخته است.
این بوستان تاریخی زیبا مشرف به موج شکن، بندرگاه و آبراهه بندر از
جزیره ی زیبای قشم یکی‌از جزیره ها جنوبی کشورمان است که مقصدی دوستداشتنی و پربیننده دربین گردشگران است , با گسترش توریسم درین جزیره روز آپدیت تجهیزات و سرویس ها توریسم آن بیشتر شده و بر محبوبیت این جزیره طولانی تر می شود . قشم بخاطر سواحل صخره ای قشنگ , بیشه های دریایی , غارهای جذاب , تفریحات آبی رنگ , مرکز ها خرید ارزان و هتل ها و اقامتگاه های متنوع جذابیت های اضطراری را برای هجرت داراست . مهاجرت به قشم با تور مسافرتی راحت ترین و ارزان ترین شیوه
اولین صبح بیست و سه سالگی شبیه یک ساحل مه گرفته بود... شبیه یک قایق کاغذی کوچک که بر فراز سنگی بزرگ در اسکله این‌پا و آن‌پا می‌کرد... شبیه یک میز فلزی در مغازه‌ی آش فروشیِ آن سر شهر که بوی پیاز داغ مانده به جانش تنیده بود... شبیه آدامس سبز نعنایی پاخورده و چسبیده به آسفالت خیابان... شبیه چرت عصرانه‌ی یک جاشو در قُماره‌ی لنجی بر آب‌های دور... شبیه کلاغ‌های پیرِ سرمازده‌ی روی سیم های تلفن که بی‌صدا به توقف اتوبوس‌های شهرداری نگاه می‌کردند... ا
سروده امید
من تاب ایستادن و تسلیم ندارم
سروم!
که به سمت آزادی
قد کشیده است
بادم!
که به سودای کوهستان
وزید است
ماهشهر ع-بهار
اسکله سیمانی
امروز از بی حوصله گی
در جزیره رفتم و دو عدد قلاب ماهیگیری تهیه کردم و بعد با استفاده از تجربه و تبحر
مردمی که روی اسکله مشغول صید ماهی بودند طعمه ای از نان خمیره شده قاطی با پنبه درست
کرده  و راهی اسکله شدم غروب بود و باد
شمالی در حال وزیدن هرچند نم دریا را با خود داشت .
 تعدادی خانم و اقا سخت
مشغول صید بودند و
عزیز دلم، عکست را در فیسبوک دیدم. بر فراز جایی‌ایستاده‌ای که فرودش پیدا نیست. آن پایین، آنها آدمند کشتی‌اند، ماشینند، چه‌اند؟ آن جا اسکله ‌است، پارک است، پارکینگ است، کجاست؟ دم غروب بودن البته پیداست. تو رو به من لبخند می‌زنی. عکاس بدی داشته‌ای، بود و نبود آن پایین که هیچ، حتا تو درست پیدا نیستی. سیاهی چشمهایت، لبخند پیدا و پنهانت، لرزش نامحسوس مدام دستهایت, بیتابی و هوش سرشارت پیدا نیست.
ادامه مطلب
اولا. لازم میبینم مجدد تاکید کنم: کاریز خوش دارد خیال کند رودها برای او به حرکت در می‌آیند(خب کاریزه دیگه اسکله)
ثانیا: دوستی توصیف فوق‌العاده‌ای داشت چندساعت پیش از شرایطش که خیلی قابل انطباقه، میگفت تو وضعیتیم که برم جلو باخته، وایسم سر جام هم باخته
ثالثا: از غریبه‌ای خوندم که میگفت آینده رو خیالبافی نکن، سورپرایز شی بهتر از اینه که ناامید شی
رابعا: هم کاریزم هم اسکلم هم هر حرکتی بزنم باخته، هم خیالبافم هم ناامید شدم
خامسا: که با این درد
بسیاری افراد بخاطر مشغله کاری زیاد نمیتوانند روزهای بیشتری در جزیره قشم باشند و از تمام جاذبه های جزیره دیدن کنند.اما تورهایی وجود دارد که شما میتوانید از آن ها استفاده کنید و تمام جزیره را بگردید. البته با همین توره یک روزه شما میتوانید از جاذبه های گردشگری این جزیره لذت ببرید.
جاهای دیدنی جزیره قشم
مهمترین جاهای دیدنی قشم غارهای تاریخی خربس خواهد بود شاید برایتان آشنا نباشد این غار بدلیل فرسایش خاک ها یکسری غارهای تو در تویی تشکیل شده اس
بسیاری افراد بخاطر مشغله کاری زیاد نمیتوانند روزهای بیشتری در جزیره قشم باشند و از تمام جاذبه های جزیره دیدن کنند.اما تورهایی وجود دارد که شما میتوانید از آن ها استفاده کنید و تمام جزیره را بگردید. البته با همین توره یک روزه شما میتوانید از جاذبه های گردشگری این جزیره لذت ببرید.
جاهای دیدنی جزیره قشم
مهمترین جاهای دیدنی قشم غارهای تاریخی خربس خواهد بود شاید برایتان آشنا نباشد این غار بدلیل فرسایش خاک ها یکسری غارهای تو در تویی تشکیل شده ا
باید هزاران خط بنویسم اما فعلا این را از من داشته باشید تا بعد.
وقتی بین زمین و هوایی، زیر پایت تماما آبی دریاست و رو به روی چشمانت چراغ های اسکله می‌درخشد حقیقتا نمیتوانی احساس غرور نکنی از این‌که ایرانی هستی! بالاخره ما دوستت داریم مرزپرگهر. حقیقتا تمام زندگی‌مان را در خودت گنجانده‌ای:)
و بله. دیگر ناراحت نبودم وقتی می‌دیدم از دور شهر چراغانی شده به سان یک مجلس عروسی:)) یک مجلس عروسی با عروسک‌ها و ماشین‌های خیلی خیلی خیلی کو‌چک! آن‌قدر
دوستم می گفت :
گوشیم جا مونده بود خونه خالم اینا رفتم بگیرمیهو دیدم زده 20 تا پیام خوانده نشدهتعجب کردم کسی که به من اس نمیدیباز کردم دیدیم دخترد خالم نوشته : ممد گوشیت خونه ما جام مونده بیا ببراسکله ولی دوسش دارم
وا الله چرا دوسش داره 
• قبل از قرنطینه، به مستر قول داده‌بودم ببرمش اسکله‌ی نزدیک خونه‌مون و قایق‌ها و لنج‌هارو نشونش بدم. ولی یهو قرنطینه شد و بدقول شدم. از اون موقع، هرروز براش یه قایق کاغذی رنگی درست کردم در اندازه‌های مختلف، از قد دستم گرفته تا قایقای بندانگشتی. و بهش گفتم یه روزی که خیلی زیاد شدن باهاشون برات یه اسکله می‌سازم، بعدش گوش‌ماهی‌مو چسبوندم به گوشش و گفتم صدای موجا رو می‌شنوی؟ •
|
• روتین شبانه‌مون تو قرنطینه هم اینجوریه که هرشب یه کتاب قص
فولاد صنعتی

شرکت صنعتی بازرگانی مهزیار فولاد با هدف تهیه و توزیع کلیه فولاد های ساختمانی و صنعتی پا در عرصه ی صنایع فلزی کشور نهاد .این شرکت در راستای اهداف پیش رو خدمات متمایزی را نسبت به فروش سنتی اقلام فولادی به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد
۱٫تامین کلیه اقلام فولادی جهت مصارف ساختمانی از مرحله خاکبرداری پروژه تا اتمام کار و تامین کلیه فولاد های مصرفی از ابتدا تا انتها . اعم از آهن آلات یراق الات فولاد های  کاربردی فنداسیون . فولاد ه
کیشکیش یکی‌از سرسبزترین جزیره‌ها خلیج عجم میباشد که در دو ده سال اخیر بیشتراز دو هزار هکتار از زمین های جزیره بیشه کاری شده‌است . بیشتر جاهای جالب جزیره کیش شگفت انگیز است که فضای سبز درطی سالیان طولانی آن را به وجود آورده و با دست آدم تغییراتی در آن تولید شده ‌است . از جاهای توریسم کیش سواحل ماسه‌ای , اسکله تفریحی , جاده کرانه , پیست دوچرخه سواری , شهر زیرزمینی کاریز , شهر باستانی حریره , کشتی یونانی , روستای باغو , 
هتل شایان کیش، هتلی پنج ستاره است که در سال ۱۳۵۴ در زمینی به مساحت ۵۵۰۰۰ مترمربع، افتتاح شد. این هتل، یکی از بزرگ ترین و مجلل ترین هتل های کیش است که در ۴ طبقه، ۱۹۱ اتاق و سوئیت لوکس دارد. هتل شایان کیش در یکی از بهترین مناطق جزیره، در نزدیکی ساحل درخشان و بسیاری از جاذبه های گردشگری کیش از جمله بزرگ ترین اسکله تفریحی آن، قرار گرفته است. اقامت در هتل شایان کیش با فضایی مدرن، امکانات رفاهی لوکس و چشم اندازی آرام بخش از اسکله و آب های نیلگون خلیج
سیمان پرتلند رایج ترین نوع سیمان در کاربردهای عمومی در سراسر جهان می باشد که به عنوان ماده اصلی بتن، ملات، گچ و غیره محسوب می شود. این ماده از دیگر انواع آهک هیدرولیک در انگلستان در اواخر قرن نوزدهم توسط جوزف آسدین تولید شده است و معمولا از سنگ آهک سرچشمه می گیرد.
سیمان پورتلند. ترکیبی از سیلیکات آلومینا کلسیم است و از سنگ آهک و رس (یا شیل) با مقادیر جزئی اکسید آهن، شن و ماسه سیلیس و آلومینا به عنوان افزودنی هایی تهیه می شود که در آن لازم است ت
بندر شرفخانهبندر شرفخانه از بنادر دارای اهمیت دریاچه ارومیه‌ است . این بندر در شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی واقع است و دارنده آب و هوای معتدل و باغ ها سرسبز میوه است . از اثرها تاریخی این بندر می ‌توان به اسکله تال اشاره نمود . این اسکله با عمر یکصد سال اکنون در فهرست اثرها ملی کشور ایران ثبت شده‌است . بندرشرفخانه دارنده امکاناتی زیرا کمپ ساحلی , کشتیرانی و قایقرانی تفریحی , هتل پنج ستاره و دیگر تجهیزات معمول توریس
تور زمینی وان از تبریز ویژه تعطیلات 22 بهمن

تور زمینی وان از تبریز ویژه تعطیلات 22 بهمن

تور زمینی وان از تبریز ویژه تعطیلات 22 بهمن امسال نیز همانند سالهای پیش توسط موسسه ستاره شرق بر روی سایت هتل جو قرار گرفت ما تنها ارایه کننده تور های زمینی وان از تبریز به صورت روزانه هستیم که با ون های مسافرتی مهمانان و مشتری های گرامیمان را به هر وان منتقل میکنیم و بصورت گارانتی هتل های عالی برایشان ارایه میکنیم . به جهت کم شدن اتلاف وقت مسافران کلیه عمل
ساحل جمیرا دبی یک حاشیه دریا شنی سپید است که بعداز ناحیه ی جمیرا دبی , در حاشیه دریا خلیج عجم , واقع و نامگذاری شده‌است . امتداد این حاشیه دریا , از کنار دریا جنوبی حوزه‌ تاریخی شهر تا محل تقاطع جزیره ی رطب جمیرا و ایستگاه های فی مابین انتهای جنوبی مجتمع مسکونی حاشیه دریا جمیرا ( همسایه با حوزه‌ تفرجگاه دبی ) و اسکله ی تجهیزات در بندر جبل علی میرسد .
ادامه مطلب
بدروم یکی زیباترین بخشها در کنار دریا دریای اژه و شهری در مرزو بوم ترکیه است که سه اسکله مجلل و رستوران های فوق العاده , ویلا های دوچندان گران‌قیمت , دکان های شیک و تعداد زیادی کنار دریا و بندرگاه این شهر را به محلی دوست داستنی برای گردشگران تبدیل نموده است . این شهر به حدی محبوبیت پیدا کرده که در سالهای اخیر اکثری از ستاره های هالیوود هم برای دیدن از آن به ترکیه آمده اند، بدروم کم کم توانسته نام خود را در کنار شهرهایی مانند آنتالیا و مارماریس
منطقه آزاد اروند در شمال غربی خلیج فارس به وسعت ۳۷۴۰۰ هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان ،خرمشهر و مینو شهر ( جزیره مینو) که در محل تلاقی دو رود خانه اروند رود و کارون واقع شده است . این منطقه همجوار با کشورهای عراق و کویت می باشد. و با داشتن ظرفیت های از قبیل حمل و نقل جاده ای و ریلی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
محدوده پیشنهادی منطقه آزاد اروند متشکل از سه زون گردشگری ، صنعتی و تجاری می باشد که زون گردشگری آن در جزیره مینو
در کمتر از یک هفته 6 کشته و در یک روز 5 نفر شامل 4 عضو از یک خانواده بر اثر تصادف در جاده ساحلی بوشهر به بندر دیّر (جاده مرگ) جان باختند. سرهنگ جابر پاپری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این سانحه که در جوار روستای گلستان » شوتی « ساحلی رخ داد تنها سرنشین خودرو پژو ۴۰۵ (خودرو های سواری که کالای قاچاق حمل میکنند)فوت کرد. وی بیان کرد: از چهار سرنشین پژو پارس نیز که از سمت بوشهر به دیر در حرکت بود چهار نفر کشته شد. پاپری یادآور شد:علت وقوع این حاد
این نوع بالابر ها به صورت خاص در اسکله ها و بنادر کارایی بسیار مفیدی دارند. همچنین چنین دستگاه هایی می تواند برای انتقال کارگران، تکنسین ها و کارگران در محل کار استفاده شود. این وضعیت معمولا در مورد کار سیم کشی انجام می شود که باید در یک ارتفاع مشخص انجم می شود. بالابر هیدرولیکی دارای یک سکو یا کابین امن می باشد تا انجام کار را در ارتفاع با آرامش انجام شود. استفاده از این دشتگاه ها در مکان هایی مثل انبار ها تقریبا غیر ممکن است زیرا بارگیری و تخ
کیش یکی از توریستی ترین جزایر ایران است که نه تنها در روشنایی روز جاذبه های گردشگری
فراوانی دارد، بلکه دیدنی های کیش در شب نیز مناظر خیره کننده و تجربه ای
بکر را به همراه دارد که فکر خواب را از ذهن گردشگران به کلی پاک می‌کند.
کشتی یونانی در غروب
کشتی مخروبه ی یونانی یکی از جاهای دیدنی کیش است که در هنگام غروب
می‌توان صحنه های زیبایی را در آنجا مشاهده کرد و منظره ای مناسب برای
عکاسی و جمع آوری خاطرات زیباست.
دیدنی های کیش در شب
قدم زدن کنار س
سلامی به دلپذیری شیراز
به اونجایی رسیدیم که شب خسته از پاساژ گردی برگشتیم ...
شب سریعا برا فردا برنامه ریزی کردم و کل روز تو مسیر جاده ساحلی ...
روز سوم سفر شنبه 20 بهمن ماه که البته تعطیل رسمی هم بود حدود 7:30 همه رو بیدار کردم، و صبحونه رو خوردیم و پیش بسوی تفریحات طبیعت گردی ...
مسیر رو از قبل حدودی بلد بودم(خاطرات 11 سال پیش)حدود ساعت 8:15 از منزل علیرضا حرکت کردیم و در امتداد جاده ساحلی حرکت کردیم ، اولین مقصد ما تالاب لیپار یا تالاب صورتی بود که بدل
هوای جزیره در اغلب ماه های سال گرم و شرجی است، با این حال شب های نیمه
خنک و خنکی دارد که باعث می‌شود بازدید از جاهای دیدنی کیش در شب لذت بخش
تر گردد.
کیش یکی از توریستی ترین جزایر ایران است که نه تنها در روشنایی روز جاذبه های گردشگری
فراوانی دارد، بلکه دیدنی های کیش در شب نیز مناظر خیره کننده و تجربه ای
بکر را به همراه دارد که فکر خواب را از ذهن گردشگران به کلی پاک می‌کند.
کشتی یونانی در غروب
کشتی مخروبه ی یونانی یکی از جاهای دیدنی کیش است که
قسمت اول را بخوان قسمت هفدهم
به خاطر بدی هوا امیدوار بودم زودتر به تهران برگردیم .
انتظارم چندان طولانی نشد،
ساعت از هشت صبح گذشته بود که فرشید ازما خواست بعد از صرف صبحانه در اتاقهایمان به لابی برویم .
من تقریباً آخرین نفری بودم که به لابی رسیدم .
نگاه چپ چپ آقای زند به من فهماند که همه منتظرم هستند .
حرف بازگشت به تهران بود .
آقای فتحی پرسید :
کی بقیه برنامه رو پر می کنیم ؟
کیان : بهتون اطلاع می دم .
سعیده : شما با ما نمی آیید ؟
آقای زند
بلیط چارتر کیش : آماده سفر شوید
بلیط چارتر کیش ، کیش یکی از محبوب ترین شهر ها برای مسافرت است و به همین منظور شرکت ها و آژانس های مسافربری زیادی برای کیش اقدام به چارتر کردن می کنند، بیشترین پرواز های چارتر در ایام تعطیلات عید نوروز انجام می شود و شما می توانید گاهی در این ایام بلیط چارتر کیش با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید.
بلیط چارتر کیش با قیمت بسیار بالا به فروش می رسد. بلیط لحظه آخری برای سفر به کیش از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. قبل از تهی
گذشت زمان، بر آنها که منتظر می‌مانند بسیار کند، 
بر آنها که می‌هراسند بسیار تند، 
بر آنها که زانوی غم در بغل می‌گیرند بسیار طولانی، و بر آنها که به سرخوشی می‌گذرانند بسیار کوتاه است...
اما بر آنها که عشق می‌ورزند، زمان را آغاز و پایانی نیست♥️
ویلیام شکسپیر

نام لاتین هتل: Titanic Beach Lara Hotel
کشور: ترکیه
شهر: آنتالیا
منطقه: ساحل لارا
ناحیه: ساحلی
درجه هتل: پنج ستاره
آدرس: Lara Turizm Merkezi, Lara Antalya
فاصله تا مرکز شهر: 17 کیلومتر
فاصله تا فرودگاه: 12 کیلومتر
فاصله تا دریا: 0 کیلومتر 
ادامه مطلب
هتل پالمت ترکیز آنتالیا ، هتل کوچک و ۵ ستاره ای است که در منطقه کمر در بخش غربی شهر آنتالیا واقع شده است . این هتل دارای ۱۶۴ اتاق میباشد که به صورت کلاسیک مبله شده اند و برای اقامت بسیار راحت میباشند . موقعیت این هتل موجب شده است تا با اقامت در این هتل دسترسی راحتی به مرکز شهر کمر و همینطور اسکله زیبای شهر کمر داشته باشید .

ادامه مطلب
شرکت نیک بینش کارن - تست چاه ارت
بازرسی چاه ارت
برای اطمینان از کارکرد درست چاه ارت بررسی کنید که هیچگونه آسیب، ترک خوردگی، یا زنگ زدگی در قسمت بیرونی چاه وجود نداشته باشد.برای بازرسی چاه ارت از پوشش داخلی چاه ارت درب آن را به دقت جدا کنید.در بازرسی چاه ارت پس از برداشتن درب چاه ارت با چراغ قوه پوشش داخلی چاه را بررسی کنید.درپوش چاه ارت را بررسی کنید که ترک خوردگی نداشته باشد.زنگ زدگی روی درب چاه ارت می تواند نشانه وجود آب های زیرزمینی باشد.باز
1. امروز ایناروس رو برا تولدش سورپرایز کردیم و کلی جیغ جیغ کردیم براش چون نمیخواستیم اولین سالی که با مامانش "یه دنیا" فاصله داره  ناراحت باشه :) همه مسائلش به کنار، فقط اینکه ما به یاسی گفتیم ببرتش پایین که مارو در حال تدارکات نبینه. پنج دیقه بعد به یه بهونه بیارش بالا. گفت اوکی. رفت پایین با ایناروس. حالا ما با پشم های ریخته به جای پنج دیقه ، نیم ساعت اون بالا کیک به دست وایساده بودیم که خانوم ایناروس تشریفشونو بیارن، مثکه سیستم گوارشیشون شانس
همانطور که از نام این مدل مشخص است تمام قطعات و اتصالات آن از نوع استیل درجه یک و زنگ نزن است که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. زیبایی و دوام نرده کابلی استیل استفاده از آن را در ساختمان‌های شخصی مانند ویلاها رواج داده است. کابل‌ها و سیم‌های استفاده شده در این مدل از نوع تمام استیل بوده و به همین دلیل هزینه ساخت و نصب آن نسبت به نرده‌های آهنی بیشتر خواهد شد. نرده استیل کابلی با توجه به ارتفاع تمام شد

ضربه گیر نئوپرن یا بالشتک زیر سری پل :(Elastomeric : Bearing pad)
بالشتک های الاستومریک Elastomeric Bearing Pads (نئوپرن) وظیفه کنترل نیرو های وارده و خنثی کردن حرکات و ارتعاشات به فونداسیون را در انواع سازهای بتنی و فولادی بر عهده دارد .
ضربه گیر های پل (نئوپرن) در ۲ نوع مسلح و ساده و در چندین تیپ تولید می شود .
از ترکیب عنصرهای فلز(steel) و الاستومر(CR:chloroprene) یا (NR :Natural Rubber) تشکیل می شود .
ضربه گیره های پل با داشتن ظاهری ساده بسیار حساس و دارای خواص کاربردی ویژه می باشند،
چون مردان عموما از نظر مالی در جایگاه امنی قرار دارند. اگرچه آنها اغلب از هزینه طلاق و چگونگی فقیر شدن آنها نگران هستند، واقعیت این است که آنها غالباً در موقعیت اقتصادی مطلوب تری نسبت به همسران خود دارند. آنها استقلال مالی کافی برای ترک دارند. علاوه بر این، مردان هنگامی که شریک زندگی شان بی وفایی میکند ، توهین شخصی عمیقی به عزت نفس خود تجربه می کنند. آنها به عنوان عاشق احساس بی کفایتی می کنند و تصور آنها به چالش کشیده می شود. برای جبران ، آنها
دبی و ابوظبی دوشهر محبوب در نزد ایرانیان
آکواریوم آکواریوم دبی (Dubai Aquarium & Underwater Zoo) مجموعه‌ای است که در آن می‌توانید به تماشای ۱۴۰ گونه دریایی بنشینید که در محفظه‌ای بزرگ واقع در مرکز خرید دبی (دبی مال) نگهداری می‌شوند. این باغ وحش زیر آب شکلی شبیه تونل دارد و می‌توانید با گذر از این تونل، از تماشای دنیای زیر آب لذت ببرید. در این مجموعه می‌توانید با غواصی در قفس، از نزدیک کوسه‌ها را نیز ببینید.
پارک آبی پارک آبی یاس (Yas Waterworld Abu Dhabi) یا سرز
غروب است. آفتابِ بی‌جان خیلی ساعت پیش مرا تنها گذاشت. نم باران می‌زند. تا انزلی را با ماشین آمدم. رو به اسکله ایستاده‌ام. سرد است. سیگاری روشن کرده‌م.مادربزرگ می‌گفت مرد گریه نمی‌کند.زیر لب شعری از دووینی زمزمه می‌کنم. از دوره‌گردی چای گرفتم.صدای بوق کشتی ها را می‌شنوم. آخرین محموله های‌شان را بار می‌زنند. دلم می‌خواهد میان یکی از این بارها خودم را پنهان کنم و خودم را جایِ یک کیسه قهوه جا بزنم. بروم جایی که زبان‌شان را بلد نیستم. بروم جا
تصمیم گیری در موقع خیانت همسر
از طرفی چون مردان عموما از نظر مالی در جایگاه امنی قرار دارند. اگرچه آنها اغلب از هزینه طلاق و چگونگی فقیر شدن آنها نگران هستند، واقعیت این است که آنها غالباً در موقعیت اقتصادی مطلوب تری نسبت به همسران خود دارند. آنها استقلال مالی کافی برای ترک دارند. علاوه بر این، مردان هنگامی که شریک زندگی شان بی وفایی میکند ، توهین شخصی عمیقی به عزت نفس خود تجربه می کنند. آنها به عنوان عاشق احساس بی کفایتی می کنند و تصور آنها ب
کودکی کودکان کار مثل کودکی ما نیست. ما بازی می کنیم و با آنها بازی می شود، ما در آغوش پدرمان لبخند می زنیم آنها اگر پدری داشته باشند چون معتاد است کتک می خوردند، مادر ما برایمان خوراک تهیه می کند و مادر آنها برای تهیه پول خوراک آنها  را اجاره می دهد. ما درطول سال درس می خوانیم و آنها در خیابان برای جلب ترحم عابران کتاب فارسی اول دبستان را بغل می کنند و ای کاش تفاوت های ما فقط به همینجا ختم شود و به آزارها و سو استفاده های جنسی و بدنی و روانی نرسد.
بسمه تعالیدادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دیّربا ابلاغ سلام و تبریک به مناسبت ایام بهاراحتراماً ضمن تشکر و قدردانی بابت تلاش و زحمات بی دریغ حضرت عالی، حسب مذاکرات مطرح در جلسات سابق،پیرامون نگرانی های عموم و تمهیدات لازم جهت ممانعت و جلوگیری از ورود و شیوع بیماری کووید 19 )ویروسکرونا( به شهرستان و اتخاذ تصمیمات شایسته و مقتضی و ارائه راهکارهای عملی به استحضار آن مقام عالی می رساند :تدابیر پیشنهادی جلسات پیش گفته با معاونت مح
جذاب ترین تفریحات در شب های کیش
شب های کیش وقتی خورشید طلایی در افق فیروز ه ایی جزیره غروب میکنه و شب سفره دلش رو پیش نگین خلیج فارس پهن میکنه جنب و جوش های شبانه هم شروع میشه!یک روز داغ در جزیره که با شنا در سواحل زیبا، برنزه شدن زیر ‌ آفتاب، هیجان تفریحات آبی و خرید از بازارها همراه بوده گذشته و حالا شب‌های پر جنب و جوش از راه رسیدن!
شبهایی که عده ای به کنسرتها و جنگهای شبانه میرن، عده ایی هم رستورانهای با موسیقی زنده رو ترجیح میدن عده ایی هم
امروزه جزیره زیبای کیش یکی از مقاصد پر طرفدار برای سفر های داخلی محسوب میشود. این جزیره زیبا با داشتن امکانات بالای رفاهی همواره نظر گردشگران زیادی را به خود جذب کرده به همین دلیل نیازمند امکانات اقامتی و تفریحی میباشد تا هم بتواند مقدمات آسایش و آرامش را به خوبی فراهم آورد و هم با داشتن تفریحات هیجان انگیز روز مرگی را از تن مسافران بشوید.
این جزیره زیبا به واسطه توریستی بودنش هتل های زیادی را از 1تا 5 ستاره در خود جای داده است که هر یک از آنه
۱- در مقابل رفتار خوب به آنها جایزه دهید و در مقابل رفتار بد ، آنها را تنبیه کنید۲- اگر برای درخواست چیزی شروع به داد و فریاد کردند، به آنها آنچه را دوست می دارند را ندهید.۳- اگر از روی زمین بلند نشدند آنها را بلند کرده و به داخل اتاقشان ببرید تا زمانی که آرام شوند و عذر خواهی کنند.۴- اگر آنچه را از آنها خواسته اید بدون پاسخ بگذارند سریعا آنها را تنبیه کنید. مثلا به گوشه ای برده و تا عذر خواهی نکرده اند به آنها اجازه حرکت ندهید.۵- اگر حاضر نشدند اس
پارسال هم چنین روزی بار و بنه رو جمع کردیم و با کیف بزرگ و سنگین و دو تا پتو رفتیم برای تقسیم، گروه گروه اسم خوندن و تقسیم شدیم اما هنوز معلوم نیست کجا افتادیم، مثل همین روزا هم بارونی بود و وقتی مسئول ما لیست رو میخوند برای حضور غیاب بارون نم نمی میزد.
جای همه نبود تو دو تا اتوبوسی که برای ما آماده کرده بودن و یه عده ای که عموما متاهل بودن فرستادن مرخصی و ما عازم جاده شدیم. ظهر ناهار تن ماهی خوردیم و اخرای شب رسیدیم بندرلنگه پادگان، اونجا هم بع
شخصیت شناسی متولدین تیر 
 تحت هیچ شرایطی فرد متولد تیرماه را دست نیندازید؛ متولدین تیرماه برای دست یابی و رسیدن به خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقت و ابدی هستند. آنها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیادی می برند؛ به آنها توجه زیادی نشان دهید؛ آنها از اینکه ساعات طولانی را با همسر یا عزیزان شان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد می آیند. آنها عاشق خانه و خانواده شان هستند؛ همیشه تاریخ های مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اول
هتل سورینت مریم کیش
 این هتل در 4 طبقه احداث شده که دارای 56 اتاق و سوئیت است این هتل با ظاهر و سبک و معماری اروپایی در سال 1392 بازسازی شده که استفاده از تکنولوژی هوشمند (BMS) که با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می شود  سیستم مدرن را نیز به امکانات این هتل زیبا افزوده است و شرایط مناسبی برای تاًمین آسایش و آرامش مهمانان فراهم نموده است.دیگر ویژگی های هتل سورینت مریم فاصله کم تا ساحل و اسکله تفریحی کیش و همچنین مراکز اصلی خرید مانند بازارهای مروار
در روایتی از صفوان جمال که از یاران امام کاظم بود نقل شده که می گوید :خدمت امام رسیدم فرمود:ای صفوان همه کارهای تو خوب است جز یک کار 
عرض کردم :فدایت شوم ،چکار؟فرمود :اینکه شتران خود را به هارون کرایه می دهی !گفتم: به خدا سوگند در مسیرهای عیاشی و هوس بازی و صید حرام به او کرایه نمی دهم  تنها در راه مکه در اختیار آنها می گذارم . فرمود ای صفوان !آیا از آنها کرایه می گیری ؟! عرض کردم بله ،فرمود : آیا دوست داری که زنده بمانند و بر سر کار باشند تا کرایه ت
چون مردان عموما از نظر مالی در جایگاه امنی قرار دارند. اگرچه آنها اغلب از هزینه طلاق و چگونگی فقیر شدن آنها نگران هستند، واقعیت این است که آنها غالباً در موقعیت اقتصادی مطلوب تری نسبت به همسران خود دارند. آنها استقلال مالی کافی برای ترک دارند. علاوه بر این، مردان هنگامی که شریک زندگی شان بی وفایی میکند ، توهین شخصی عمیقی به عزت نفس خود تجربه می کنند. آنها به عنوان عاشق احساس بی کفایتی می کنند و تصور آنها به چالش کشیده می شود. برای جبران ، آنها
جاهای جذاب قشم کم نیستند , جزیره قشم یکی‌از کم بخشها توریستی دنیاست که نیز جالب های تاریخی دارااست و نیز جاذبه های ارگانیک . مکانهای جالب قشم را می‌توان به دو دسته‌ی تاریخی و ارگانیک تقسیم کرد . چاهکوه قشم , قلعه پرتغالی ها قشم , بازار دیر باز قشم و . . . از جمله دیدنیهای قشم میباشند که برای علاقه‌مندان به مورخ مناسب‌اند . البته قشم یک کدام از عجیب‌ترین جزیره‌ها خلیج عجم از لحاظ ارگانیک است! مساحت قشم نسبت به بقیه جزیره ها خلیج عجم فراوان دوچ
براساس یک مطالعه ملی بهداشت روان در ایالات متحده ، زنان به احتمال زیاد دو برابر مردان دچار افسردگی هستند. یکی از دلایل افزایش افسردگی آنها این است که زنان تمایل دارند عصبانیت و انتقاد خود را نسبت به دیگران به خود  نسبت داده و خود را سرزنش کنند. . در سنین پایین به آنها آموزش داده می شود که از حق خودشان حرف نزنند. به عنوان مثال ، دختران از ابراز خشم نسبت به پسران بی میل هستند. در حالی که آنها احساسات خود را با اشک بیان می کنند ، اما تمایل دارند احس
براساس یک مطالعه ملی بهداشت روان در ایالات متحده ، زنان به احتمال زیاد دو برابر مردان دچار افسردگی هستند. یکی از دلایل افزایش افسردگی آنها این است که زنان تمایل دارند عصبانیت و انتقاد خود را نسبت به دیگران به خود  نسبت داده و خود را سرزنش کنند. . در سنین پایین به آنها آموزش داده می شود که از حق خودشان حرف نزنند. به عنوان مثال ، دختران از ابراز خشم نسبت به پسران بی میل هستند. در حالی که آنها احساسات خود را با اشک بیان می کنند ، اما تمایل دارند احس
استاد ریاضی  در وقت خارج از درس ، میگفت :
اعداد کوچکتر از یک ، خواص عجیبی دارند .
 شاید بتوان آنها را با انسانهای بخیل مقایسه کرد . 
مثلا عدد (0.2) !!!
وقتی در آنها ضرب میشوی یا میخواهی با آنها مشارکت کنی، تو را نیز کوچک میکنند. 
3×0.2=0.6
وقتی میخواهی با آنها تقسیم شوی یا مشکلاتت را با آنها تقسیم کنی و بازگو کنی، مشکلاتت بزرگتر میشوند.
3÷0.2=15
وقتی با آنها جمع میشوی و در کنار آنها هستی مقدار زیادی به تو اضافه نمیشود و چیزی به تو نمی آموزند.
3+0.2=3.2
و اگر آنه
غواصی در اعماق خلیج فارسغواصی و دیدن شگفتی‌ های خلقت در پایین آب گذشته از اینکه نوعی ورزش باشد تجربه منحصر به فرد به شخصی است که بضاعت خاصی ضروری ندارد و هر شخص با گذراندن یک نشست آموزشی که حدود بیست دقیقه زمان میبرد میتواند راهی اعماق دریا شود .اگرچه که در بعضی از استخر‌ها و مرکزها تفریحی غواصی در محیط استخر موجود هست البته تجربه این ورزش در آب شور دریا درحال حاضر و هوای مختص خودش را دارااست .هزینه غواصی در جزیره کیش
امکانات هتل لوتوس کیش
برخی از امکانات این هتل 3 ستاره عبارت است از :
خدمات خانه داری
صندوق امانات
تاکسی سرویس
اتاق چمدان
جعبه کمک های اولیه
خدمات CIP
لاندری
دستگاه واکس کفش
خدمات تور
خدمات بیدارباش
رمپ
پله اضطراری
کانتر گردشگری مسافران تور لحظه آخری کیش
تخفیف پارک دلفین ها
اتاق های هتل مجهز به مبلمان، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، ماهواره، سشوار، دمپایی، دراور، آباژور، حمام، تلفن، سرویس روزانه اتاق، بسته آرایشی و بهداشتی، سرویس بهداشتی فر
 اجازه بده قضاوتت کنند. اجازه بده در موردت اشتباه فکر کنند بگذار پشت سرت حرف بزنند. آنها بر کرسی محکمه ای نشسته اند که جایگاه آنها نیست.
این را بدان که افکار آنها، مشکل تو نیست.
اما تو مهربان بمان. تو متعد به عشق ورزیدن هستی. مهم نیست آنها در موردت چه فکری می کنند و یا چه می گویند، تو بنده خوب خداوند بمان و پایت را بر جاده خطا مگذار. این را بدان طلا که پاک است، منتش به خاک است. تو هرگز به ارزش خودت و زیبایی و صفای باطنت شک مکن. وقتی خودت، خاطرت از خو
یک روز
میبینم بگردی سخت دنبالم
این ها همه بازیِ تقدیر است...
میفهمی؟
روزی که برگردی،
نه می‌گِریم نه میخندم...
روزی که برگردی دلم پیر است،
میفهمی؟
محمدحسین_سرخوش
......
گذشت زمان
بر آنها که منتظر می‌مانند بسیار کند، 
بر آنها که می‌هراسند بسیار تند، 
بر آنها که زانوی غم در بغل می‌گیرند بسیار طولانی، 
و بر آنها که به سرخوشی می‌گذرانند بسیار کوتاه است...
اما بر آنها که عشق می‌ورزند، زمان را آغاز و پایانی نیست…
ویلیام شکسپیر
......
یک مرد می تواند هی
+ جلوم تو اتوبوس یه خانومه خیلی خسته بود، داشت گریه می کرد. نزدیک بود منم بزنم زیر گریه که یه پسره خواست پیاده شه، دم ایستگاه راننده وایساد، درو وا کرد خورد تو صورت پسره. خب قطعا گزینه ی دو رو انتخاب کردم :))))))
+ یه خانومه تو کتابخونه هست موهاش مشکیه بعد روشو (فقط سطح روشو) طوسی کرده. بعد موهاش پسرونه تیز تیزیه. شبیه جوجه تیغی شده. بعد مژه هاش کاریده است :| (نمیتونم صفت مفعولی کاشتن رو بسازم :| ) اره خلاصه قیافه متفاوتی داشت. بعد خب خب تو کتابخونه صدا
دبی مارینا چیست و کجاست؟
دبی
شهری بی نظیر و رویایی، مجلل و لوکس که در آن هر آنچه از تفریحات و
تجملات، سرگرمی ها و لذایذ، پیشرفت ها و فناوری ها و ... و هر آنچه در
دنیا ساخته و پرداخته شده است همه و همه در دبی نیز یافت می شود.
از
یک سو پارک های ساحلی و دریایی ، باشگاه های مجهز و شاد، تفرجگاه های
متعدد، رستوران ها و سالن های غذاخوری متنوع، استخرهای روباز و سرپوشیده،
سالن های سینمایی بزرگ و چند بعدی، پارک های مصنوعی ساخته شده زیبا و
سرسبز، سالن ها
شیطان برای حضرت آدم و حوا قسم خورد که قصد نصیحت وهدایت آنها رادارد، ولی آنها را گول زد. 
ولی وای برما که قسم خورده گمراهمان کند. 
_ _____
وقاسَمَهُما إِنِّی لَکُما لَمِنَ النَّاصِحِینَ»
«قسم خورد برای آدم و حوا که آن دو حرفی که برایتان زدم خیرخواهی بود». 
سوره اعراف. 21
قَالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ ‏‏ إِلاَّ عِبَادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ ‏»
(شیطان گفت: به عزت تو سوگند، همه آنها را گمراه خواهم کرد، مگر بندگان خاص تو
چه عواملی باعث پوسته پوسته شدن واژن می شود؟
برچسب های پوستی از رشد پوست کوچک و نرم هستند. آنها به بالن ها و بالش های ریز ریز شبیه هستند و به طور معمول روی "ساقه" رشد می کنند. این ظاهر زیبایی به آنها می بخشد.
اگرچه آنها با سن شایع تر هستند ، اما شما می توانید آنها را در هر زمان توسعه دهید.
برچسب های پوستی به طور معمول در نزدیکی یا نزدیکی ایجاد می شوند:
پلک
زیر بغل
گردن
چین های باسن
زیر سینه ها
در کشاله ران
آنها معمولاً بی ضرر هستند. اما بسته به موقعی
وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَو هر گاه [ای پیامبر!] بندگانم از تو درباره ی من پرسش کنند، از جانب من [به آنها] بگو: «من [خداوند متعال] نزدیک [آنها] هستم، دعای دعا کننده را، به هنگامی که مرا می خواند، پاسخ می گویم، پس آنها باید دعوت مرا گردن نهند و به من ایمان بیاورند تا ارشاد و هدایت شوند.» سوره بقره آیه 186
بین زمانی که یک کارمند را استخدام می کنید و زمانی که کارش را شروع می کند،‌ زمان فوق العاده‌ای قرار دارد. در این بازه موقعیتی عالی وجود دارد که نشان دهید چقدر از همکاری با این عضو جدید خوشحال هستید. از مسئول کارگزینی خود بخواهید که قبل از شروع کار، برای کارمند جدید یک ایمیل خوش آمدگویی بفرستد. در روزهای اول کار با آنها جلسه بگذارید، همکاران را به آنها معرفی کنید، وسایل مورد نیازشان را به آنها بدهید و از یکی از همکارانشان بخواهید تا بر کار آنه
در این متن می خواهیم درباره جزیره پرنس استانبول و ویژگی های آن، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم. ترکیه یکی از توریستی ترین کشور های قاره آسیا و حتی جزو برترین کشور های توریستی در جهان است. این کشور، به دلیل گردشگران زیادی که دارد، دارای جاذبه های طبیعی و مکان های دیدنی بسیار زیادی می باشد. شهر استانبول کشور ترکیه، از توریستی ترین شهر های این کشور است و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می کند. یکی از مکان های گرد
هتل ساحل طلایی قشم

توضیحات
دسته: هتل های 3 ستاره قشم

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل ساحل طلایی قشم

هتل ساحل طلایی قشم
هتل ساحل طلایی قشم جزو هتل های 3 ستاره قشم و در مجاورت ساحل تور قشم قرار گرفته است. این هتل دارای ساحلی مخصوص برای شنا و تفریحات آبی می باشد. رستوران ساحلی هتل ساحل طلایی قشم با غذاهای دریایی و متنوع و لذیذ از میهمانان تور قشم تابستان 98 پذیرایی می کند. 
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل ساحل ط
نسل جدید (Millennials) (دهه شصت و هفتادی‌های ایران)  به نام‌های دیگری مانند نسل انفجار فرزند، نسل بومی دیجیتال و نسل بعد هم نامیده می‌شوند. آنها پس از نسلی متولد شدند که دوران سخت نظامی، انقلابی و مالی جهان را تجربه کردند و به سخت‌کوشی، صرفه‌جویی و تعهد کاری بلندمدت به یک سازمان معروف بودند. اما نسل جدید، جاه‌طلب، باهوش، نخبه و شیفته فناوری است. آنها برخلاف نسل‌های پیشین خود، به مکاتب فکری دیگری وابسته‌اند. ذهنیت آنها منحصربه‌فرد، ابزار کار
تنگه بسفر، یکی از جاذبه های گردشگری فوق العاده در استانبول است که هر ساله گردشگران زیادی از سرتا سر دنیا برای دیدن این تنگه به استانبول سفر می کنند.
استانبول به عنوان شهری توریستی با زیبایی‌های خود هر ساله گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان و به خصوص از ایران به خود جذب می‌کند. سفر با تور استانبول تجربه‌ای منحصر به فرد و دوست داشتنی است. جاذبه های گردشگری استانبول یکی از مهمترین سرمایه‌های کشور ترکیه محسوب می‌شوند و از نظر طبیعی، استرات
ساعت ۲۲ و ۳۳ دقیقه بود.همه ی ساعت ها عجیب جذاب می شوند چطور؟چه کسی دارد از این بازی با اعداد لذت می برد؟بگذریم
باز آمده ام کِ بگویم تقصیر آنها بود،تقصیر آنها بود ک گریه ام گرفت،تقصیر آنها بود کِ وا دادم،تمام این حرف های بی ربط را ب زور چپانده بودم داخل دهانم؛ سه ماه است ک چپانده ام...تقصیر آنها بود کِ نتوانستم تحمل کنم.من احمقم...من دوستِ احمق توعم کِ بلد نیست حرف بزند اخیرا...من دوستِ ترسیده ی تو عم کِ بِ عزای واقعه ی نیامده مشکی پوش شده است.من دو
تماشای نقاط دیدنی دبی نیاز به هفته های متوالی دارد تا در این شهر
حسابی به شما خوش بگذرد. اما اگر در تعطیلات آخر هفته قصد سفر به دبی را
دارید ما شما را راهنمایی می کنیم تا در 2 روز چه تفریحاتی در دبی انجام
دهیم پس با الفبای سفر همراه باشید.روز اولصبحبرای
شروع صبح خود را با قدم زدن در امتداد خیابان جمیرا بیچ رزیدنس Jumeirah
Beach Residence آغاز کنید و برای صبحانه بین طیف وسیعی از بوفه ها و کافه
های این منطقه یکی را انتخاب کنید. ما به شما رستوران Eggspectation که
تماشای نقاط دیدنی دبی نیاز به هفته های متوالی دارد تا در این شهر حسابی به شما خوش بگذرد. اما اگر در تعطیلات آخر هفته قصد سفر به دبی را دارید ما شما را راهنمایی می کنیم تا در 2 روز چه تفریحاتی در دبی انجام دهیم پس با الفبای سفر همراه باشید.روز اولصبحبرای شروع صبح خود را با قدم زدن در امتداد خیابان جمیرا بیچ رزیدنس Jumeirah Beach Residence آغاز کنید و برای صبحانه بین طیف وسیعی از بوفه ها و کافه های این منطقه یکی را انتخاب کنید. ما به شما رستوران Eggspectation که یک
شخصیت دیگر خود را بشناس

✍️ زندگی هرکس از گذشته خیلی دور شروع می‌شود. کودکی، دوران نافذ و مهمی است. 
به‌همین دلیل، بخش قابل توجهی از وجود ما را کودک درون کنترل می‌کند.
این کودک در جریان رشد، سرکوب می‌شود، طوری‌که در نوجوانی می‌گوییم: «وقتی بچه بودم، مثل بچه‌ها حرف می‌زدم، مسائل را مثل بچه‌ها می‌فهمیدم و مثل بچه‌ها فکر می‌کردم. اما حالا بزرگ شده‌ام و باید کارهای بچگانه را کنار بگذارم.»
اما باید گوشزد کنم که این حرف‌ها در سطح هشیاری
امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: بندر چابهار قابلیت تبدیل شدن به مرکز بزرگ تجاری و تخلیه و بارگیری منطقه را دارد و این امر محقق خواهد شد.
به گزارش شریعت نیوز  ، وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، مولوی  عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان عصر امروز در بازدید از زیرساخت ها، تجهیزات، اسکله‌ها و ساختمان‌های عملیاتی بندر شهید بهشتی چابهار اظهار کرد: بندر چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانو

آبسه های کلیوی در اثر عفونت های ادراری که در مثانه شروع می شوند ، ایجاد می شوند و سپس به کلیه ها و نواحی اطراف آنها گسترش می یابد. برای یادگیری بیشتر بخوانید!
آبسه های کلیوی تجمع چرک در اطراف یک یا هر دو کلیه است. آنها عموماً نتیجه پارگی آبسه حاد قشر مغزی هستند. متأسفانه آبسه های کلیوی میزان مرگ و میر بالایی دارند زیرا تشخیص آنها دشوار است.
آنها در سن متوسط ​​46 سالگی بروز می کنند و 80٪ موارد بر زنان تأثیر می گذارد. اگرچه در کودکان نادر هستند
جزیره کیش یکی از زیباترین و مجهزترین جزیره های خلیج فارس و کشور ایران بوده که از توابع شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان محسوب می شود. جزیره کیش ظاهری بیضی شکل داشته و حدود 91 کیلومتر مربع مساحت دارد.از نکات متمایز کننده جزیره کیش که متقاضیان زیادی را ترغیب به خرید بلیط کیش کرده اند می توان به سواحل گرم و طلایی، آب های آرام و شفاف، آفتاب درخشان، هوای پاک، دلنشین و بدون آلودگی آن اشاره کرد. فضای شهر کیش به نوبه ای بوده که هر ایرانی و توریستی را
درود
روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف های کاذب تیغه ای همانطور که از اسم آنها مشخص بوده به صورت تیغه ای ساخته شده اند و جنس آنها از آکوستیک آلمینیومی لوور می باشد که در حوزه سقف های متحرک باز می باشد ، ظاهر دید این سقف ها به صورت پره ای بوده و فضای بین آنها خالی می باشد و همچنین داخل آنها قابل مشاهده خواهد بود
بری دریاف اطلاعات
به جای اینکه احساسات تهدیدتان کند ، ممکن است دیدن آنها به عنوان واکنش های طبیعی مفید در موقعیت های زندگی فرض کرد و به سادگی با آنها کنار آمد. هرچند ممکن است زندگی با آنها دشوار باشد ، آنها دوستان شما هستند ، نه دشمن. احساسات حاوی انرژی است که احساس سرزندگی می بخشد و می تواند ما را به عمل سوق دهد. با این حال ، باید آنها را به کانالهای سازنده هدایت کرد نه مخرب. برای آزاد کردن انرژی احساسات ، لازم است که این احساس را تصدیق کرده و آن را پذیرفت. در مرح
دانلود فیلم آنها با کیفیت HD
فیلم ایرانی آنها به کارگردانی احسان سلطانیان
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ایرانی آنها
مشخصات فیلم
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
نام فیلم : آنها
گروه فیلم : اجتماعی
محصول سال : 1395
محصول کشور : ایران
کارگردان : احسان سلطانیان
بازیگران : شبنم مقدمی, سمیرا حسن‌پور, هدی زین العابدین, سعید داخ, سیامک اطلسی, امیرحسین آرمان, مائده طهماسبی, افسانه ناصری, جلال فاطمی, سعیده رودبارکی
خـلـاصــــه داسـتـان
آنها می خواهند به
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ایرانی آنها
مشخصات فیلم
بازیگران : شبنم مقدمی, سمیرا حسن‌پور, هدی زین العابدین, سعید داخ, سیامک اطلسی, امیرحسین آرمان, مائده طهماسبی, افسانه ناصری, جلال فاطمی, سعیده رودبارکی
خـلـاصــــه داسـتـان
آنها می خواهند به
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ایرانی آنها
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
آنها می خواهند به
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ایرانی آنها
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
آنها می خواهند به
دیود منتشر کننده نور که به طور رایج led نامیده می شود واقعاً قهرمان ناشناخته جهان الکترونیک است. آنها دوجین کار متفاوت انجام می دهند و در همه وسایل الکترونیکی یافت میشوند آنها شماره ها را در ساعتهای دیجیتال نشان می دهند اطلاعات را از کنترل تلویزیون میفرستند و نور آنها به شمانشان می دهد که چه وقت وسایلتان روشن است و تصاویر را روی تلویزیون های پلاسما نشان می دهند.
اساسآ LED ها لامپهای کم نوری هستند که به آسانی در مدار های الکترونیکی قرار می گیرن
روزی یک مرد ثروتمند، پسر بچه کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند، چقدر فقیر هستند. آن دو یک شبانه روز در خانه محقر یک روستایی مهمان بودند. در راه بازگشت و در پایان سفر، مرد از پسرش پرسید: نظرت در مورد مسافرتمان چه بود؟پسر پاسخ داد: عالی بود پدر! پدر پرسید آیا به زندگی آنها توجه کردی؟پسر پاسخ داد: بله پدر! و پدر پرسید: چه چیزی از این سفر یاد گرفتی؟پسر کمی اندیشید و بعد به آرامی گفت: فهمیدم که ما در خانه یک سگ داریم و آ
در میان هرج و مرج ها ... 
در میان همهمه ها... 
در میان آشوب ها... 
تو باید سکوت کنی، سکوتی از جنس اجبار!
هر بار لب به اعتراض می گشودی، ندایی از سوی آنها بر سرت نهیب می زد:
هیس! تو حق حرف زدن نداری...!
گویی، آنها می پندارند تو انسان نیستی، تو درد نداری، تو زجر نمیکشی، تو، موجودی هستی از جنس سنگ که در میان آنها چشم گشوده و حق اعتراض ندارد...
گاهی اوقات با خود میگویی شاید آنها فولادی آبدیده هستند که طوفان های اطرافت را نسیم و درد هایت را «لوس بازی» می نامد.
از همه دستگاه های کشور تقاضا میکنیم که با احساس مسئولیت با وزارت بهداشت که در این زمینه در صف مقدم قرار دارد، همکاری کنند، همه امکانات را در اختیار آنها بگذارند. ما البته از نیروهای مسلح و دستگاه هایی که مرتبط با دفتر ما هست هم خواستیم که آنها هم در این زمینه همه امکاناتشان را در اختیار مردم قرار بدهند/ این حادثه فقط در کشور ما پیش نیامده، ما برای گرفتارشده های در کشورهای دیگر هم از خدا طلب عافیت میکنیم و میخواهیم که خداوند ان شاءالله به آنه
تکنیک آرام سازی ذهن 
روزانه به مدت چند دقیقه تمام حرفهاى درون ذهن خود را بنویسید و آنها را بخوانید.تمام گفتگوهای ذهنی خود، تمام شکایتها، همه نگرانی ها و اضطراب ها را بنویسید و سپس بعد از چند روز آنها را بخوانید.
متوجه خواهید شد بسیاری از آنها فقط مسائل سطحی‌ان و اصلا مشکل بزرگی نیستند.
حتما امتحان کنید!با این کار کم کم دست از نشخوار ذهنی برداشته و آرامش بیشتری خواهید داشت.
بعد از شهادت امام حسین(ع)، بسیاری از کوفیان بودند که از کرده خود پشیمان شدند. آنها دست به قیامی زدند که قیام توابین نام گرفت. یکی از مهم‌ترین اهداف این قیام انتقام از قاتلان امام حسین(ع) بود تا بدین وسیله، اشتباهی را که مرتکب شده بودند جبران کنند، هر چند در این راه کشته شوند.در مورد پذیرش توبه آنها؛ هم ما و هم خود آنها اقرار داشته‌اند که در واقعه کربلا می‌توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. در سمت دیگر، توبه کردن آنها نیز نقل اخبار و گفتارها ا
بالشتها هم داستان خودشان را دارند. 
آنها همدم انسانن.
گاهی اشکی میشوند، اشک یک غم جانکاه ،یک شکست عشقی ،دعوای عاطفی و شاید هم اشک شور و گرم یک ذوق عالی یک شادی وجد آور. بالشتها به هر حال اشکی میشوند. 
آنها نرمی گیسوان مشکی و بلند گرم دختران صاحب خود را نوازش میکنند.
آنها گوشهای خوبی دارند. صدای خفه و زمزمه گونه را بخوبی در دل نگه میدارند.زبانی هم ندارند که رازها را فاش کنند.
بالشتها تنها تر از ما هستند.آنها فقط ما را دارند.صاحبشان را.نه جایی میر
گاهی اوقات هست..
مردم کصشر میگویند..حرف دهانشان را نمیفهمند و فقط ور ور میکنند
به من اعتماد کنید!!
آنها فقط ادعای فرهنگ و علم میکنند وگرنه در وقتش از هر بی فرهنگی بد تر هستند.
آنها با پوزه های کج و وج و چشم هایی که از حدقه در آمده با آن انگشت باریک و درازشان که در حال تکان خوردن است شروع به ور ور میکنند..
این آدم ها زر زدن هایشان را به پای "نصیحت" میگذارند و بدون اینکه شما را بشناسند ور میزنند.
آنها بیشتر اوقات خود را دانای کل میدانند و حس میکنند همه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها