نتایج جستجو برای عبارت :

تحقیق توجه به خط و نوشتار در مفهوم موجود در گذشته و اکنون

فرمت فایل : doc
حجم : 111

صفحات : 187

گروه : هنر و گرافیک

توضیحات محصول :
چکیده
بشر زمانی که خواست آنچه را می اندیشد نقش کند، قدم به دنیای خط و نگارش گذاشت و به دنبال آن طی حدود بیست هزار سال فرایندی طولانی و سراسر دگرگونی را به کندی و با پیچیدگی پشت سر نهاد.
این مقاله با این هدف نگاشته شده که هرچند اجمالی و گذرا، با کاستی های اجتناب

فرمت فایل : doc
حجم : 111

صفحات : 187

گروه : هنر و گرافیک

توضیحات محصول :
چکیده
بشر زمانی که خواست آنچه را می اندیشد نقش کند، قدم به دنیای خط و نگارش گذاشت و به دنبال آن طی حدود بیست هزار سال فرایندی طولانی و سراسر دگرگونی را به کندی و با پیچیدگی پشت سر نهاد.
این مقاله با این هدف نگاشته شده که هرچند اجمالی و گذرا، با کاستی های اجتناب
پاورپوینت نوشتار علمی – فنی
دانلود پاورپوینت با موضوع نوشتار علمی – فنی، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: نوشتار علمی – فنی: رایج ترین وسیله ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات بین اهالی دانش و فن زمان تولید کاری انجام شده باشد وضعیت مشخصی مورد بررسی و
در این مقاله سعی شده است موضوع اسراف در آیینه قرآن کریم مورد بررسی قرار گیرد. در این نوشتار پس از ارائه مفهوم اسراف که در قرآن مطرح گردیده به ریشه های اسراف در قرآن پرداخته شده و در این راستا شواهدی از قرآن کریم آورده شده است. پیامدهای زیان بار اسراف در حوزه های زندگی فردی و اجتماعی و نیز زیان های اخلاقی اسراف گرایی در زمینه های اخلاقی از دیگر موضوعاتی است که در این نوشتار به آن ها پرداخته شده است.

ادامه مطلب
مفهوم بسیج در غدیر امامت معنا گرفت
وقتی پیمبر دست علی بالا به پهنا گرفت
مفهوم بسیج با حضرت آدم در اول خلقت
وقتی ز نور اهل بیت آدم تن رعنا گرفت
مفهوم بسیج را فاطمه خوب تفسیر کرد
در دفاع از ولایت میخ و در جان آنا گرفت
مفهوم بسیج با امام حسن گرامی تر شد
برای حفظ دین از معاویه صلح بینا گرفت
مفهوم بسیج خون ثارلله است تا بینهایت
دین زنده از آن و بسیج از آن مبنا گرفت
مبنای بسیج حضرت عباس بن علی است
 مشق ما داد و هماره لشکر توانا گرفت
مفهوم بسیج 
آب در معماری تحقیق کامل رشته معماری فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 58حجم فایل: 78قیمت: 12000 تومانبخشی از متن:
تحقیق رشته معماری با موضوع آب در معماریفرمت : wordتعداد صفحات : 58مقدمه : با توجه به شرایط خاص اقلیمی ایران و کمبود منابع آب در بخش عمده ای از این سرزمین موضوع کشف و تأمین آب، جلوگیری از هدر رفتن آن و استفاده حساب شده از این پدیده زندگی بخش و آبادکننده از دورترین زمانها مورد توجه بوده است. در تمامی زمینه ها و نمودهای زند
مفهوم بسیج 
بهترین دکتر ارتودنسی به خصوص به این مورد بسیار بیشتر از متخصصین دیگر توجه می‌کند. برای بهترین دکتر ارتودنسی بسیار مهم است که بیمار او, به بهترین شکل ممکنه درمان شود؛ و در این میان بهترین دکتر ارتودنسی پشتیبانی است تا بیمارش این فرایند حداقلی حدود 1 تا 1.5 ساله را به خوبی طی کند.به این مورد باید توجه بدارید که ارتودنسی فرایندی است بلندمدت. به این مفهوم که متناسب با فک, چینش کنونی دندان‌ها, سن و … باید زمانی حداقل 9 تا 12 ماهه برای ارتودنسی دندان
در این نوشتار منظور داریم با مفاهیم اولیه سئو آشنا شویم. مفاهیمی که به شما کمک می کند دیدن جامعی نسبت به سئو پیدا کنید. این نوشتار به درد اشخصی می خورد که درباره سئو اطلاعات زیادی ندارند و منظور آشنایی با این زمینه در ۳۰ دقیقه را دارند. شما با احضار این نوشتار با مفاهیم اولیه سئو آشنا خواهید شد.
ما در نوشتار مفاهیم اولیه سئو به سوالات پایین پاسخ خواهیم داد:
آیا لغایت کنون با مفهوم سئو آشنا شده اید؟اصلا سئو چیست و به چه دردی می خورد؟انواع سئو از
قالب نوشتار بلاگ بیان در عین سادگی حرفه ای و زیبا ساخته شده برای نمایش نوشته های روزانه شما در یک قالب جذاب و خواندنی که کاربران شما را مجذوب خود خواهد کرد.
برخی از ویژگی های قالب نوشتار بلاگ بیان
ریسپانسیو عالیاین قالب به زیبایی از وضوح بالا تا تلفن همراه با وضوح پایین به زیبایی نمایش داده می شود.
پشتیبانی از نشانه های مطلببه راحتی اسلایدرهای ویدیویی ، صوتی ، تصویر و گالری را با استفاده از نشانه های مطلب نشان دهید. ادامه و دانلود قالب
لوگو یک نشانه گرافیکی است که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند و اغلب در نگاه اول تاثیر بسزایی در درک و احساس مشتری از شرکت و همچنین تصمیم‌گیری او برای خریداری محصول آن شرکت دارد . لوگو باید در نهایت زیبایی ساده باشد چون پیچیدگی لوگو باعث سردرگمی مخاطب می شود . لوگو را میتوان بر اساس استفاده به سه گروه استفاده از تصویر ، استفاده از نوشتار و ترکیب نوشتار و تصویر تقسیم کرد .
اگر مایلید صاحب یک لوگوی منحصر بفرد باشید روی لینک زیر کلیک کنید :
رنگ ها مفاهیم خاصی را به بیننده می رسانند اما این مفاهیم در گذر زمان تغییر میکنند . امکان دارد رنگی اکنون مفهومی را برساند که قرن ها پیش مفهوم دیگری را داشته و سال ها بعد مفهوم دیگری را برساند . در کل رنگ ها یک ابزار ارتباط بصری است که می تواند بر روانشناسی بیننده در سطحی نیمه هشیار تاثیر بگذارد .
رنگ ها در طراحی لوگو ، محصولات ، طراحی بسته بندی ، امور مختلف تبلیغاتی و گرافیکی ، مفاهیم مختلفی را می رسانند . به عنوان مثال رنگی می تواند پیام مثبت ی
چکیده:
در سال های اخیر گروه ها و افراد فراوانی به دفاع از حقوق زنان برخاسته و یا به صورتی ریشه ای تر، درباره جایگاه زن در نظام آفرینش سخن گفته اند . در این نوشتار، نویسنده جریان های مدافع حقوق زنان را در سه دسته «سیاسی » ، «سکولار» و «دینی » جای می دهد و گروه سوم را به دو طیف «تجدیدنظر طلب » و «اصول گرا» تقسیم می کند . بررسی ویژگی های هرکدام از این گروه های چهارگانه، از بخش های اصلی این نوشتار به شمار می آید .
در دهه گذشته کشور ما شاهد رشد فزاینده
مانند هر چیزی در طبیعت که از عناصری به وجود آمده است طراحی لوگو نیز دارای ۳ عنصر کیلیدی و بسیار مهم است! این عناصر در لوگو های سبک ترکیبی با هم ترکیب شده و یک لوگوی واحد را نشان میدهد این عناصر مهم ترین عناصر در لوگو میباشند که اگر درست از آنها استفاده نشود باعث میشود مفهوم بک لوگو کاملا غیر معمول باشد و ترکیب این عناصر باید با دقت و به صورت حرفه ای باشد تا بتواند یک مفهوم واحد را به بیننده منتقل کند اکنون میپردازیم به ۳ عنصر اصلی در طراحی لوگو
اگرچه این اتفاق مانند شرط بندی روی یک اسب مرده است، ولی شرکت
تولیدکننده گوشی‌های هوشمند HTC همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد. این شرکت
تایوانی هم‌اکنون در بدترین روزهای خود به سر می‌برد و از زمانی که گوشی
HTC 10 نتوانست محبوبیت چندانی کسب کند، سراشیبی تندی را پیش روی خود
می‌بیند. به هر حال هم‌اکنون گوشی U11 وارد بازار شده است تا برخی مشکلات
HTC را برطرف کند و با این وجود هنوز خبر خوبی از سوی آن به گوش نرسیده
است.
آخرین گزارش مالی منتشر شد از سوی
      مشق 
مفهوم آورده در شرکت های تجاری

با توجه به آنکه قوانین تجارت
ایران در خصوص اصطلاح « آورده »، تعریفی ارایه نداده و تنها به صورت مختصر
به انواع آن یعنی آورده ای نقدی وغیر نقدی اشاره نموده اند، دانستن مفهوم
آورده ضرورت دارد. به همین جهت در این نوشتار، ابتدا در گفتار نخست مفهوم
انواع آورده (آورده های نقدی وغیرنقدی)؛ و در گفتاردوم قو
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
مفهوم زندگی
اگر بخواهیم به پاسخ مناسبی برای پرسش بالا دست یابیم، ابتدا باید شناختی از مفهوم «زندگی» داشته باشیم؛ چرا که فلسفه وجودی روش و متد در زندگی، دستیابی به اهدافی است که هر شخص یا گروهی در زندگی خود دارد.
گرچه حقیقت حیات و زندگی بر کسی معلوم نیست اما با مروری اجمالی به کاربرد این واژه در میان مردم، زندگی به «حالت موجود زنده که با رشد و نمو و پاسخ به محرکها مشخص می شود»[1]معنا شده است. نکته مهمی که باید در فهم و شناخت حقیقت مفهوم زندگی مو
حقوق جزا و جرم‌شناسی در مفهوم مدرن که به عنوان رشته‌ای نظام‌مند و دارای اصول و قواعد کلی ناظر بر جنبه‌های ماهوی و شکلی مستقل از هم می‌باشد ، عمری حدود دو قرن دارد. این رشته از حقوق که از شاخه‌های اصلی حقوق عمومی محسوب می‌شود خود دارای رشته‌های مختلف می‌باشد که عمدتا شامل علوم جنایی تجربی از یک سو و علوم جنایی تحلیلی ـ تفسیری از سوی دیگر می‌شود. ما در این نوشتار به معرفی رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع تحصیلات تکمیلی می پردازیم
واژه صنعت گردشگری، اصطلاحی است که از زبان­های خارجی ترجمه شده و به غلط در زبان فارسی بکار می‌رود. اینکه این واژه و استفاده از آن در زبان فارسی چرا نادرست است باید به مفهوم واژه صنعت یا Industry در زبان­‌های اروپایی توجه کرد. ترجمه درست واژه Industry در زبان فارسی کلمه صناعت است همان طور که واژه های فلاحت، سیاحت و زراعت به عنوان هم‌وزن‌های لغوی در زبان عربی ساخته شده‌اند. معادل‌های فارسی این اصطلاحات کشاورزی، بازرگانی، گردشگری و کشت و کار یا کشت
بستری برای بررسی جامع تکنولوژی های روز در دنیای فناوری اطلاعات و پیدا کردن راه حل های برای حل چالش های موجود در راه یادگیری تکنولوژی های جدید .
در این وبلاگ با نوشتار های چندین توسعه دهنده نرم افزار مواجه میشید که بیشتر در زمینه یادگیری تکنولوژی های جدید ، اخبار های تکنولوژی و نکته های مفید حوزه تکنولوژی می باشند .
دنیا خلاف خواسته ی ما گذشته استدیروز پیش روست و فردا گذشته استتقویم من پر است از "امروز دیدنت"امروز یا نیامده و یا گذشته استدر جستجوی بخت به هر جا رسیده اماو چند لحظه قبل، از آن جا گذشته استدر بین راه، عشق همان عابری ست کهبا غم به من رسیده و تنها گذشته استای گل! همین که موقع بوئیدنت رسیددیدم که عمر من به تماشا گذشته استاین غیرت است یوسف من، هی نگو هوساز گیسوی سفید زلیخا گذشته استبا آن عصای معجزه بشکاف نیل رانشکافی آب از سر موسی گذشته استمثل قد
از نظر ژیل دولوز فلسفه عبارت است از «مفهوم‌سازی».
پژوهش اجتماعی نیز به دو معنای «مفهوم آزمایی» و «مفهوم سازی» کاربرد دارد. اولی
بررسی مفاهیمی است که در جامعه شناسی موجود هستند و آزمون آن ها در واقعیت به روش
های تجربی و دومی، ساختن مفاهیمی از میدان پژوهش بر اساس داده های به دست آمده در
طول و فرایند پژوهش و در میدان پژوهش است. مهمترین روش اول پیمایش و مهمترین روش
دوم گراندد تئوری است. البته پژوهش اجتماعی همیشه به این دو روش نیست. ممکن است
توصیف
برای رفع خطای زمان اجرا 339 ، باید مفهوم خطای 339 را بفهمید و ابتدا علل آن را شناسایی کنید. خطای زمان اجرا 339 چیست؟ این خطا معمولاً هنگام نیاز اتفاق می افتد. پرونده OCX یا DLL در رایانه شما ثبت نشده است. این یک مشکل بسیار معمول است که کاربران ویندوز اکنون و پس …The post نحوه رفع خطای زمان اجرا 339 فوراً appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3chz0pP
مشاهده مطلب در کانال
با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، این نوشتار
به رابطه «روزه» و «رزق و روزی» پرداخته و از تاثیر روزه در افزایش روزی حکایت می
کند. قبل از ورود، لازم است به این نکته توجه شود که خداوند رحیم و مهربان، از فضل
خود به تمام جنبدگان، حتی کفار «رزق» اعطا می کند و موضوع نوشتار حاضر تاثیر روزه
در «افزایش روزی» است.
تهیه شده در واحد قران و عترت و خانه نور کانون فرهنگی هنری نورالثقلین مسجد جامع روستای قوژد کاشمر

ادامه مطلب
تقوا محل جمع چندین مفهوم بسیار مهم است که به نظرم توجه به آن‌ها و بازنگری در آن‌ها بسیار راه‌گشا خواهد بود. نتیجه‌ی درک درست تقوا موارد زیر است که اگر این موارد ارزشش را دارند وقتتان را برای خواندن ادامه‌ی این مطلب سرمایه‌گذاری کنید:
بهره‌وری بهتر شخصی و سازمانی (اجتماعی)،
برآورد خوشبختی در عین کمبودها و نقص‌های محیطی،
تعادل و خوشبختی اجتماعی،
درک بهتر عقیده‌ای از مفهوم نبوت و عصمت،
یافتن یک معیار قابل فهم برای ارزشمندی انسان.

ادامه
عیدی جالب توجه روحانی به مردم:
عیدی امسال ما به مردم این است که مردم توانستند با ایستادگی، تصمیمات آمریکا را به سمت دیگری هدایت کنند؛ خواهش می‌کنیم، همین را ادامه دهند!
روحانی سال گذشته نیز عیدی خود را اینگونه به مردم هدیه داده بود:
عیدی ما همین است که ان‌شالله مردم ما تلاش بکنند، ما بتوانیم به اهدافمان برسیم!

از رئیس جمهور به دلیل مشغله ی زیاد انتظاری نیست! اما یک نفر از اطرافیان و مشاوران رئیس جمهور نیست که به ایشان بگوید این چیزی که شما
متحوّل کننده های تیپ چهار شخصیتی اینیاگرام
 1- من اکنون رها می­کنم
تمایل به خشم و حمله بر علیه خودم را.
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
نفرت از خود، و تحقیر خود را.
 ۳- من اکنون رها می­کنم
تمام احساسات ناامیدی و یأس را.
 ۴- من اکنون رها می­کنم
تمام اعمال و افکار تخریبی بر علیه خود را.
 ۵- من اکنون رها می­کنم
این احساس را که من ناتوان و فاقد صلاحیت هستم.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
این ترس را که من غیر مهم و دوست نداشتنی هستم.
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
فیلم آموزشی جلسه سوم
محتوا
آشنایی با مفهوم سرویس دهنده و سرویس گیرنده (سرور و کلاینت)
آشنایی با مفهوم Host و Localhost
آشنایی با مفهوم وب سرور
آشنایی با WAMP و نصب و راه‌اندازی آن
آشنایی با زبان PHP
نحوه تعریف متغیر در PHP
آشنایی با دستور echo و کاربردهای آن

1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم ای
کیفیت محیط شهری
برنامه ریزی طراحی محور رویکردی میانی بین برنامه ریزی شهری و طراحی شهری محسوب می‌شود.این رویکرد به دنبال عدم پاسخ گویی مناسب طرح‏‌‌های سنتی توسعه شهری به مسایل کیفی موجود در محیط‏‌‌های شهری مطرح شده است.به دلیل توجه این رویکرد به موضوع کیفیت محیط شهری
و همینطور سنجش اثربخشی آن در نظام مدیریت فضاهای شهری،این مقاله ضمن
بازشناسی مفهوم نظری این رویکرد، کاربست برنامه‌ای آن در ارتقای کیفیت محیط
شهری در یک محدوده نمونه( فض
چگونه لباس انتخاب کنیم
حتماً برای شما هم پیش آمده است که وقتی جلوی آیینه ایستاده‌اید، با دیدن خود و آن چیزی که به تن کرده‌اید، حس ارزشمندی و اعتماد به نفس پیدا کرده‌اید و شور و شعفی وصف ناپذیر سر تا پای وجودتان را فرا گرفته است. بله انتخاب لباس خوب چنان می‌تواند در روحیه شما اثرگذار باشد که باعث شود شما تمام روز را با حس ارزشمندی سپری کنید و از این که خودتان هستید لذت ببرید. ما در این نوشتار در پی یافتن پاسخ سوال ” چگونه لباس انتخاب کنیم ” ه
تاتو پسرانه و مردانه دارای طرح ها و نقش های بسیار متنوع و زیبا می باشد که البته در مواردی این طرح ها با تاتو دخترانه و زنانه مشترک می باشد که میتواند دلایل عاشقانه داشته باشد.
خالکوبی روی بدن هر کدام دارای مفهوم و معانی خاص میباشند و به همین دلیل قبل از اینکه اقدام به خالکوبی کنید از مفهوم و نماد خود اطلاعات کسب کنید تا بعد پشیمان نشوید .
توجه داشته باشید پاک کردن تتو بدن دشوارتر از خود خالکوبی می باشد و دردسرهای زیادی دارد. پس قبل از تاتو ب
از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکنفردا که نیامده ست فریاد مکنبر نامده و گذشته بنیاد مکنحالی خوش باش و عمر بر باد مکن
در زبان لاتین عبارت معروفی هست تحت عنوان Amor Fati که به معنای "عشق به سرنوشت" است. تفکری که پس این عبارت وجود دارد گویای این مساله است که فرد تمام خوبی ها و بدی ها، پستی و بلندی و شادی ها و غم ها را در زندگی با فراغ بال پذیرا شود و با رویی گشاده با آن رو به رو شود. این مفهوم بیشتر ناظر بر شرایط روانی بشر در مواجهه با مسائل است تا شیوه عملی زند
بسم الله ...
این نوشتار در پی بررسی آسیب‌شناسی فرهنگ انتظار و مهدی‌باوری است. آنچه که در این تحقیق ابتدا ارائه می‌گردد، مفهوم آسیب‌شناسی در مهدویت، پیشینه و خاستگاه خرافات و راهیابی آن در مهدویت است. سپس آسیب طولانی شدن غیبت، یأس و ناامیدی از ظهور بررسی شده و عوامل آسیب ناامیدی که عبارت از: انحطاط بشر و سقوط ارزشها، غفلت از خدا و بیگانگی از تکالیف، بررسی و تحلیل گردیده و ارائه می‌گردد. 
ادامه مطلب
 بعد ازمشاوره گفتند 45 روز دیگه از دادگه پیامک میاد منتظر شدیم این زمان گذشته هنوز خبری نیست زنگ زدیم گفتند به زودی ارسال میشه الان 98 روز گذشته هنوز خبری نیست چند روز طول می‌کشه تا دادگاه جواب بده

اما با توجه به این که در هر دوره شرایط اخذ طلاق توافقی کمی تغییر می کند و می بایستی در هر دوره مطلب به روز تری نگارش کرد به اطلاع موکلین محترم می رساند که هم اکنون در اکثر دادگاه های خانواده تهران از صفر تا صد یعنی شروع دادخواست تا اخذ رای حدود ۳ الی
تقریبا به وضع موجود و فضای غالب عادت کردم. در گذشته گاهی به دنبال تغییرات می‌رفتم یا با شخص خاصی درباره احساساتم حرف می‌زدم. اما این روز ها خیلی کم‌حرف تر از گذشته شدم. چون فهمیدم با حرف زدن بیشتر اذیت میشم. دلم می‌خواست یه اتاق به مساحت یک متر مربع داشتم و کس دیگه ای اون‌جا نبود. واقعا بهش احتیاج دارم؛ ولی امکانش وجود نداره و حتی توی این فضای شلوغ، میز تحریر هم در دسترسم نیست!
دنبال فلش گمشده‌ام بودم. کلی دعا کردم که دست کسی نیفتاده باشد چون عکس‌های خانوادگیمان توی فلش بود. امروز فلش را پیدا کردم. تمام مدت توی کیف پولم بوده. 
احساس میکنم اتفاقات زندگی ما هم در درون ما هستند. آن‌ها تمام مدت حضور دارند. اما ما آنها را به ترتیبی می‌یابیم، که قبل از یافتنش برایمان آینده و بعد از آن برایمان گذشته است. 
اگر مهارت شنیداری و جنبه ی شفاهی زبان را جزو اولین مهارت هایی بدانیم که فرد از کودکی و به هنگام یادگیری زبان مادری با آن مواجه می شود. پس در یادگیری زبان دوم و زبان خارجی نیز این جنبه اهمیت زیادی دارد و نباید از آن غافل شد، گرچه در کتاب های یادگیری زبان و متدهای آموزشی آن میزان که به مهارت خوانشی توجه میشود به مهارت شنیداری و شفاهی توجه نمی شود.
حال می خواهیم بدانیم فرآیند درک مطلب شفاهی یا مهارت شنیداری زبان از چه مراحلی تشکیل شده است.
چه چیزی
   ساکت و آرام با صورتی خیس از میان خاطراتت گذر می کنم و چه سخت است گذر از میان خاطراتی که فقیرانه دست به سویم دراز کرده اند و خواستار چیزی از وجودم هستند ،چه می توانم بکنم ،آخر خدا چگونه می توانم چشمانم را رو به خاطراتی که تنها مرورشان را از من خواستاراند ببیندم و آنها را بدون ترحم له کنم ؟ بی توجه راهم را ادامه می دم میرم و میرم تا جایی که به آخر گذشته ام می رسم تنها یک خاطرچه باقی مانده است ، خم می شم دستانم را بازمیکنم و با لبخند نظارگرش می ش
قبلا گفتیم تصور آنچه در خارج وجود دارد در ذهن مفهوم است.

تصور خود نیز دو گونه است:
۱. کلی
۲. جزئی

تصور کلی دو گونه است:
۱. کلی ذاتی
۲. کلی عرضی

کلی ذاتی:
نوع
جنس
فصل

کلی عرضی:
عرض عام
عرض خاص

به این پنج نوع تصور کلی، کلیات خمس گفته می‌شود.
مفهوم و مؤلفه های گفتمان مقاومت
مقاومت در لغت، به معنای ایستادگی، برابری، مقابلی، پافشاری، استقامت، پایداری است. (دهخدا، ذیل مقاومت) مفهوم اصطلاحی نیز از مفهوم لغوی آن فاصله نگرفته است و همین معنا را در حوزه های مختلف به کار برده اند. می توانیم دو ویژگی اساسی برای مقاومت بیان کنیم:
أ. حتماً باید کنشی به وقوع بپیوندد تا مقاومت به منصۀ ظهور رسد. از این ویژگی ممکن است این گونه برداشت شود که بنابراین، مقاومت ماهیتی انفعالی دارد، اما باید دانست ک
قم/مؤسسه کلامعرض یک مفهوم ماهوی است؛ مانند سفیدی، سیاهی که تشکیک بردار نیست تا بتوان گفت «این شیء سفیدی تر شده است»اما عرضی یک مفهوم غیرماهوی و تشکیک بردار است که از وجود ناعتی شیء گرفته می شود؛ مانند سفید و سیاه که می توان گفت «این شیء سفیدتر شده است»
متحول کننده های تیپ 1 اینیاگرام

1- من اکنون رها می­کنم
مقید کردن خودم و دیگران را به رعایت استانداردهای غیر ممکن.
٢- من اکنون رها می­کنم
ترس خود را از کنترل نکردن خود و دیگران و ناراحت شدن از این موضوع.
 ٣- من اکنون رها می­کنم
ترس خود را از سرزنش شدن بابت اعمال اشتباه.
 ۴- من اکنون رها می­کنم
مردود کردن وجود تناقضات در رفتار خودم راه
 ۵- من اکنون رها می­کنم
عقلانی کردن همه ی رفتارهای خودم را.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که نمی­توان
لطفا توجه داشته باشید ، من آخر هفته وبلاگم را می نویسم. این نه بخشی از حجم کار من است و نه در شرح شغل من. من از اعتصاب #USS پشتیبانی می کنم.
بسیاری از شما احتمالاً می دانید که اصطلاح "مفهوم آستانه" به چه معنی است. درک من از یک مفهوم آستانه این است که این یک ایده تحول گرا است که در یک رشته قرار دارد.
1176_855_855.jpgجان مایر و آر ای لند  ایده مفهوم آستانه را توسعه دادند. آنها از استعاره دروازه مفهومی استفاده می کنند - عبور از روی دروازه بدان معنی است که چیزهای
                                                     برای حفظ
فراموش کردی 

قول و قرارا رو فراموش کردیگذشته رو فراموش کردی
مگه همه دردت این نبود که چطور پدرت گذشته رو فراموش کرده؟گذشته ای که تو لحظه به لحظه به یادش هستیدلت میگیره. بغض میکنی. گریه میکنی

پس اینو باید بفهمیکه گذشته فراموش کردنی نیست

چون گذشته ست، که امروز ما رو میسازه

منتاوان اعتماد به گذشته رو پس میدمو توحتی حاضر نشدی سر حرفات بمونی

و من در همه حال سعی میکنمشاکر خدا باشم ...
گذشته رو کندوکاو نکنیم 
گذشته رو رهاکنیم به حال خودش چه خوب چه بد چه با لبخند چه باگریه 
گذشته رو نبش قبر نکنیم تا قصرخیالی مون تبدیل به ویرانه نشه
گذشته هرچی که بود گذشت 
که بعد از همه اون روزها اون ادم ها 
فقط یه اسمان  در استانه 21 سالگی مونده ...
اخر همه ی قصه ها فقط خودمون میمونیم 
خودتو بغل کن!!!
 1- من اکنون رها می­کنم
 ٢- من اکنون رها می­کنم
 ۳- من اکنون رها می­کنم
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
 ۷- من اکنون رها می­کنم
احساس شرم آور
گذشته من بخشی از وجود و هویت من هست و من نباید اونو طرد کنم. معنای رشد همین هست و یک پله بالاتر رفتن به معنای انکار و طرد پله های پایین تر نیست.
پذیرش و قبول گذشته، حس بهتری بهم میده تا طرد کردن اون. وقتی گذشته خودم رو طرد می کنم از خودم بیزار میشم. پس گذشته خودم رو هر چه هست می پذیرم و در کنار خودم نگه میدارم.
ره سپارم به دره ای که یاد آور روزهای گذشته ام است. مسافرم به جزیره ای که مدتهاست متروکه مانده است. اما من یک گردشگر نیستم. به جای می روم که من را از خود بیشتر و حتی بهتر می شناسد. مکانی که به من هویت بخشیده است. می روم تا بگویم: بازگشته ام. من دلتنگ هستم، پیش می روم. پیش می روم به زمانی که خرسند بوده ام. ترکش کردم چون تنها بودم. بازگشته ام با این جمله، هیچگاه خود را برای دیگری ترک نکن. من رود ها را دیده ام و از کوهستان ها گذشته ام، اما در هیچ مکانی بیش
#آنیناگهان یک نگاه یک تلنگر یک نفس...تو را میبرد به تمام زجه هایی که زدیتمام زجر هایی که کشیدیو روحی که بشدت کتک خورد و سر بریده شدهیچگاه گذشته نمیگذررد ...گذشته همیشه باقی خواهد ماند ... :)و همین حال خرابی که گذشته ی فرداست... :)#دلساخته_های_آنی
گاهی وقت ها قبول کردن اینکه گذشته ها گذشته کار سختیه!
یعنی چی که همه چی گذشته باشه و دستت بهش نرسه؟
توی ذهنم تصورش میکنم
خیلی زنده
مثل اینکه همین الانم تو همون روزا زندگی میکنم
ولی دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم
هیچ تصمیمی درموردش نمیتونم بگیرم
گذشته ها گذشته
و این شده داستان تلخ این روزهای من.
پی نوشت:چقدر این قطع شدن نت سخت داره میگذره.سرمونو تو نت گرم میکردیم کمتر احساس تنهایی میکردیم کمتر به غصه هامون فکر میکردیم.از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب خوابیدم
میشه پرنده باشی اما رها نباشی
میشه دلت بگیره 
اسیر غصه ها شی
حالا که اسمونم‌دنیاس تازه ای نیست 
اونوقت ی جا بشینی محو گذشته ها شی‌
ترسیده باشی از کوچ
اوج رو‌ندیده باشی
واسه ی مشت دونه اهلی آدما شی
تو سایه ها بمونی 
در گیر سایه ها شی 
مفهوم زندگی رو‌از یاد برده باشی 
دلت بخواد دوباره از ته دل بخونی 
از ترس ریزش اشک غمگین و بیصدا شی...
اگر همچنان در گذشته باقی بمانیم و همچنان افسوس بخوریم و یا حتی مغرور گذشته باشیم، قطعا ره به جایی نخواهیم برد. زندگی مانند رود در حال حرکت است و باز نخواهد ایستاد. ما نباید نگاهمان به گذشته باشد. گذشته گذشته است. خوب یا بد دیگر بر نمی گردد. ولی آینده از آن ماست. اگر بتوانیم به خوبی برنامه بریزیم و برای آینده مان خوب فکر کنیم، قطعا دچار پشیمانی کمتری می شویم. 

ولی برنامه ریزی باید تا حد ممکن واقع گرایانه باشد. بر اساس داشته ها و پله به پله

می ت
نیایش
نویسنده: مهاتما گاندی
مترجم: شهرام نقش تبریزی
.در کتاب نیایش ، مهم ترین نوشته های گاندی در باره سیر و سلوک معنوی و رابطه او با خدا گردآوری شده است و مطالب این کتاب از میان نامه ها ، مقاله ها و کتاب هایی که طی پنجاه سال به نگارش درآمده اند، انتخاب و گلچین شده است.بخش آغازین کتاب ، کندوکاوی در معنا و مفهوم نیایش بوده و به موضوعات مورد توجه خوانندگان با هر کیش و مذهبی می پردازد.در بخش دوم ، شیوه های نیایش توصیف شده اند، در این بخش گاندی عقاید
تعهد سازمانی
تعهدسازمانی
یک نگرش مهم شغلی و سازمانی است که درطول سالهای گذشته موردعلاقه بسیاری
ازمحققان رشته‏‌‌های رفتارسازمانی و روانشناسی خصوصا روانشناسی اجتماعی
بوده است دردهه اخیر تحقیقات متعددی دراین زمینه و درابعادمختلف باآن انجام
گرفته است این تحقیقات دردومقوله دسته بندی میشوند گروه اول سعی درشناخت
ماهیت خود تعهدداشته‏‌اند و درگروه دوم به بررسی عوامل مرتبط با تعهد
پرداخته‏‌اند اگرچه این متغیر به نحومحسوس و کمی اندازه
در گذشته، سانسور از طریق مسدود کردن جریان اطلاعات به اجرا در می‌آمد. در قرن بیست‌ویکم، از طریق غوطه‌ور کردن انسان‌ها در سیلاب اطلاعات بی‌اهمیت و نامربوط عملی می‌شود.
انسانها واقعا نمی‌دانند به چه چیزی توجه نشان دهند، و اغلبْ وقت خود را صرف بحث و بررسی درباره‌ی موضوعات فرعی میکنند.
در زمانهای دور، قدرت داشتن به معنی دسترسی به اطلاعات بود. اکنون قدرت یعنی آگاهی بر اینکه از چه چیز باید چشم پوشید .
کتاب #انسان_خداگونه
اثر #یووال_نوح_هراری
⚡️ در زبان گیلکی برای بیان مفهوم «فیک و تقلبی بودن» چیزی از کلمه «شال/شائال» استفاده می‌شود؛ معمولا مورد توصیف شده، شباهت ظاهری با مفهومی دارد که بعد از «شال» قرار می‌گیرد اما ذاتا متفاوت است.
چند مثال:
شال میری/ شال مرگی= مردن تقلبی، خود را به مردن زدن
شائال خاوه= خود را به خواب زدن، خواب ساختگی
شال تسبیح/ شال مرخه= گیاهی با دانه هایی شبیه دانه‌های تسبیح که در کنار نهرها می‌روید
شال اشکم= مقداری غذا که رفع گرسنگی موقت کند
شال ویلاج= بار

"مفهوم زمان برای برخی ؛همان لحظه ای است که بیشترین فرصت در بالاترین حد ممکن، در آن نهفته است،این افراد بر زمانبندی مناسب تاکید بسیار می ورزند.کارشناسان امور تبلیغات به ما می گویندکه هیچ چیز ارزشمند تر از فکری که به موقع مطرح شود نیست. اگر بتوانی بیاموزی که لحظه مناسب را به محض رسیدن آن بشناسی و پیش از رفتنش آنرا غنیمت شماری ،مشکلات زندگی به کمترین حد خود خواهد رسید
معنی زمان برای برخی دیگر،تنها اندازه گیری ثانیه ها،دقیقه ها،ساعت ها و ساله
قیمت میلگرد آجدار در تهران
میلگرد آجدار بیشترین فروش را در شرکت آهن ایرانیان به خود اختصاص داده است کارشناسان این شرکت به طوره 24 ساعته پاسخگویه شما عزیزان می باشند تا بهترین و سریع ترین راه کار موجود در بازار را به شما پیشنهاد دهند.
کارخانجات فولاد 
میلگرد آجدار توسط تعدادی از کارخانجات فولاد تولید و درسترس شما عزیزان قرار می گیرد که هر کارخانه دارای وزن خاص خودش نصبت به قالب میلگرد می باشد.
قیمت میلگرد آجدار
قیمت میلگرد آجدار در دو سال و
معطر و خوشبو بودن بدن یکی از عوامل تاثیر گذار در ظاهر افراد می باشد. استفاده از خوشبو کننده در میان بانوان بسیار بیشتر از آقایان می باشد به همین خاطر است که رایحه های بیشتری برای بانوان موجود است. اسپری بدن با توجه به اینکه در بسیاری از برند ها موجود می باشد هر یک از رایحه های خاصی برخوردار هستند همچنین در انواع بسیار مختلفی موجود می باشد که هر یک از ویژگی و عملکرد خاصی برخوردار است. این محصول با توجه به اینکه از تنوع بالایی برخوردار است خرید
کیفیت محیط شهری
مقاله حاضر با هدف سنجش کیفیت محیط شهری
و با انگیزه ارایه یک مدل به منظور ارزیابی کیفیت محیط شهری در شهرهای
جدید طراحی شده است و سعی بر آن دارد که با توصیف و تبیین مفهوم کیفیت
محیط، شاخص ‌های تاثیرگذار بر آن و همچنین نحوه سنجش این مفهوم را در
محیط‌‏‌‌های شهری شهرهای جدید بررسی کند.به دلیل توجه این رویکرد به
موضوع کیفیت محیط شهری و همینطور سنجش اثربخشی آن در نظام مدیریت فضاهای
شهریکیفیت محیط شهری، عامل بسیار مهمی در جهت
مفهوم عنصر بصری خط در طراحی گرافیکی
طراحی و شناخت مفاهیم اصول و عناصر طراحی گرافیکی یکی از روش های ابتدایی ورود به عرصه طراحی گرافیکی می باشد که هر فرد طراح برای اینکه بتواند کار خود را بصورت حرفه ای اجرا نماید ، باید اصول و مفاهیم پایه گرافیک و طراحی را بیاموزد تا در بکارگیری عناصر دچار تزلزل نگردد. در این مقاله سعی نموده ایم تا با مفهوم عنصر بصری خط در طراحی گرافیکی آشنا شده و استفاده آن را در طراحی گرافیکی بصورت مفهومی بکار بندیم.

ادامه
اگه یکم هم درباره برنامه نویسی بدونید دیگه حتما با مفهوم اگر/ آنگاه ( if/then) آشنا هستید. مثلا: اگر باران ببارد بیرون می‌روم! 
این مفهوم همچنین  عبارات شرطی یا ترکیب شرطی هم نامیده می‌شود و از دو بخش تشکیل شده : 

1- فرضیه (Hypothesis) ( یاد دوست دبیرستانم مرضیه افتادم.) 
2- نتیجه (Conclusion)
ادامه مطلب

1- من اکنون رها می­کنم
٢- من اکنون رها می­کنم
 ٣- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که

1- من اکنون رها می­کنم
٢- من اکنون رها می­کنم
 ٣- من اکنون رها می­کنم ایناگرام
 ۴- من اکنون رها می­کنم
 ۵- من اکنون رها می­کنم
 ۶- من اکنون رها می­کنم
نگرانی از چیزهایی که
کتاب «پرسش‌های ادراک» برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۴ در شماره ویژه نشریه ژاپنی A+U به چاپ رسید و با توجه به اهمیت موضوع مجددا در سال ۲۰۰۷ در قالب یک کتاب انتشار یافته است. این نوشتار، یکی از مهم‌ترین تالیفات سال‌های اخیر در عرصه نظریه معماری است و توسط محققان برجسته معماری، استیون هال، آلبرتو پرز-گومز و یوهانی پالاسما به‌صورت سه نوشتار مجزا که به لحاظ موضوعی به هم پیوسته‌اند، به رشته تحریر در آمده است؛ هرکدام سعی در تشریح نقشی دارند که ادراک
در مقطعی در گذشته بازاریابی آنلاین فقط روشی جدید و متفاوت برای بازاریابی بود، و شکل جدیدی برای ارائه فروش کالاها و خدمات در مدیا را عرضه کرد. اما تنها در طی چند سال گذشته ، اهمیت بازاریابی دیجیتال تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از کسب و کار برای مشتریان شده است.

با توجه به این‌که ما با اتصال به اینترنت هرکاری انجام می‌دهیم اهمیت بازاریابی دیجیتال کاملا واضح و روشن می‌شود.بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کسب و کار شما (هر اندازه کوچک هم) برای رش
نکات مهم در انتخاب کتاب مناسب برای کودک
در این مقاله، تیم تحقیقاتی شاه بابایی، در صدد است تا به بررسی نکات مهم در انتخاب کتاب مناسب برای کودک بپردازد.لطفا، تا پایان این نوشتار ما را همراهی کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
در پاسخ به این پرسش که چه کتابی برای کودک ما مناسب است؟ باید گفت که این مسئله مستقیما به سن کودک بستگی دارد.با توجه به کودکتان  نکاتی را در زیر عنوان می کنیم که به شما کمک می‌کند کتاب مناسب فرزندتان را انتخاب و خریدا
اکنون زدگی در زندگی فردی، شخصی را روایت می‌کند که از گذشته فاصله گرفته و توان استفاده از ظرفیت گذشته را ندارد و با توجه به شرایط، امید و نگاهی به آینده نیز ندارد. او دچار روزمرگی شده است و عادت کرده است یکسری کارها را انجام دهد بدون آنکه فکر کند این کارها در آینده منفعتی برای او و جامعه‌اش خواهد داشت.
اگر این مسئله را هم حتی برایش تشریح کنی که این تصمیم در آینده چه تأثیری دارد؛ جواب می‌گیری که حالا تا آینده بیاید یا چه کسی از آینده خبر دارد.
ثروت یا مایه[۱] از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. به‌طور خاص ثروت، از مفاهیم اقتصاد ی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه مورد استفاده قرار گرفته، تعاریف متفاوتی از آن شده‌است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده‌است «دسته‌ای از ظرفیت‌های تولیدی است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند» این تعریف آدام اسمیت نظریه‌پرداز اقتصاد ب
سلامحرف مهمی ندارم امایک در سفیدی بود که یک نقش سرخی روی سفیدی‌اش زده شده بودیک سالی گذشت که آمدند یک رنگ سفیدِ دیگر زدند روی سرخی و سفیدی قبل. بعد باز کسی آمد روی سفیدی جدیدِ روی سفیدی و سرخیِ گذشته، رنگِ سرخ زد. من فقط خودم لابد می‌فهمم این‌ها نماد چه‌اند توی ذهنِ سفیدِ حال و گذشته‌ی مناما به هر حال خداحافظ.

روستای سریزد با ۵۰۰ نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری جنوب شهر مهریز قرار دارد. مرکز این شهرستان در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد. هم اکنون حدود ۲۰۰ اقامتگاه بوم‌گردی در استان یزد فعال است که نقش موثری در رونق صنعت گردشگری منطقه دارد.

این واحد بوم‌گردی با اشتغال‌زایی پنج نفر به همت بخش خصوصی و با نظارت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان و معرفی اشیای ارزشمند تاریخی و فرهنگی زندگی گذشته مردم این منطقه آماده پذیرایی از مسافرا

قیمت ارزهای دیجیتال در 24 ساعت اخیر با حفظ روند صعودی‌ که از چند روز گذشته در بسیاری از آن‌ها شروع شده، نسبت به روزهای قبل نوسان اندکی از خود نشان دادند. قیمت بیت کوین نیز روز گذشته موفق به حفظ محدوده 8,000 دلار شد و هم اکنون حدود 8,250 دلار خرید و فروش می‌شود. در این میان آلت کوین‌هایی مانند چین لینک موفق به ثبت رشد‌های قابل توجهی در هفته گذشته شدند.
ادامه مطلب
 یک سال از تاسیس تیمی به نام HACUBE می گذرد.
در این یک سال که برای مردمان عزیزشهرمان و استانمان تدریس می کنیم لحضات خوب و بدی داشته ایم ، اما توانستیم پیشرفت کنیم و اکنون که برای شما می نویسم ما یک تیم آموزشی 4 نفره هستیم که به افراد مختلفی تدریس کرده ایم ، حتی کلاس های رایگان هم داشته ایم . دوست دارم به مناسبت سالگرد تاسیسمان کلیپ زیر ار از چکیده فعالیت های HACUBE در سال گذشته ببینید.
ویدیو را از لینک پایین دانلود نمایید.
چکیده فعالیت های ما در سال گذ
در کلاس های آنلاین هزینه کمتر و مقرون به صرفه است. بیایید سعی کنیم کمی اقتصادی تر فکر کنیم. هم اکنون در جهانی زندگی میکنیم که پیوسته هزینه های زندگی در هر جای دنبا رو به افزایش می باشد. در کنار افزایش هزینه های زندگی تنها انسان هایی موفق می باشند که اندیشه و تصور آنها از زندگی اقتصادی تر و البته بهینه باشد. ما هم در همین راستا شما را حمایت میکنیم و ایده تشکیل این وب سایت همین بود. قصد و نیت ما همراهی تمام عزیزانی است که قصد دارند با کمترین هزینه
در وب سایت speechtexter به صورت آنلاین می توانید گفتار را به نوشتار تبدیل نمایید . 
https://www.speechtexter.com/

این یک سرویس رایگان است . 
زبان به صورت پیش فرض ، انگلیسی در نظر گرفته شده است . 
زبان گویش را لازم است شما انتخاب نمایید . اگر فارسی می خواهید صحبت کنید ، لازم است گزینه "Iran فارسی" را انتخاب نمایید . 
وقتی میکروفون شما فعال باشد ، این وب سایت ، کلام شما را به متن تبدیل می کند .
هر چقدر کلمات شمرده تر بیان شوند ، دیکته آن نیز دقیق تر انجام می شود . 
لینک کو
در کلاس های آنلاین هزینه کمتر و مقرون به صرفه است. امروز باید سعی کنیم کمی اقتصادی تر فکر کنیم. هم اکنون در جهانی زندگی میکنیم که پیوسته هزینه های زندگی در هر جای دنبا رو به افزایش می باشد. در کنار افزایش هزینه های زندگی تنها انسان هایی موفق می باشند که اندیشه و تصور آنها از زندگی اقتصادی تر و البته بهینه باشد. ما هم در همین راستا شما را حمایت میکنیم و ایده تشکیل این وب سایت همین بود. قصد و نیت ما همراهی تمام زبان آموزانی است که قصد دارند با کمتر
در کلاس های آنلاین هزینه کمتر و مقرون به صرفه است. امروز باید سعی کنیم کمی اقتصادی تر فکر کنیم. هم اکنون در جهانی زندگی میکنیم که پیوسته هزینه های زندگی در هر جای دنبا رو به افزایش می باشد. در کنار افزایش هزینه های زندگی تنها انسان هایی موفق می باشند که اندیشه و تصور آنها از زندگی اقتصادی تر و البته بهینه باشد. ما هم در همین راستا شما را حمایت میکنیم و ایده تشکیل این وب سایت همین بود. قصد و نیت ما همراهی تمام زبان آموزانی است که قصد دارند با کمتر
متحول کننده­ های تیپ  پنج شخصیتی اینیاگرام
1- من اکنون رها می کنم
تمام باورهای ترسناک بودن دنیای پیرامون خود را.
٢- من اکنون رها می­کنم
تمام احساس­های خود از ناتوان بودن و نا امید بودن را.
 ٣- من اکنون رها می­کنم
ترس خود از مورد تجاوز قرار گرفتن و پایمال شدن از سوی دیگران را. 
۴- من اکنون رها می­کنم
خیالبافی­های تاریک و ویرانگر خود را.
۵- من اکنون رها می­کنم
منزوی کردن خودم را با طرد کردن دیگران.
 ۶- من اکنون رها می­کنم
این باور را که هیچ کس قابل ا
مقاله ای کامل از طراحی لوگو 
طراحی لوگو چیست؟
طراحی لوگو یا نشانه(نشان واره) عنصر نوشتاری,تصویری و یا سمبل گرافیکی را شامل می شود که با استفاده از بیان یک عبارت از طریق نشانه,نوشتار و علامت یک مفهوم خاص را به بیننده انتقال می دهد.از نشان واره ها به عنوان امضاء نیز استفاده می شود تا فعالیت یک فرد و سازمان را نشان دهد.
لوگو عنصری از علائم دیداری را نیز شامل می شود;که به صورت خاص ایده پردازی و اجرا می شود.این اشکال با استفاده از عناصری خاص شکل می گ
قیمت میلگرد آجدار در تهران
میلگرد آجدار بیشترین فروش را در شرکت آهن ایرانیان به خود اختصاص داده است کارشناسان این شرکت به طوره 24 ساعته پاسخگویه شما عزیزان می باشند تا بهترین و سریع ترین راه کار موجود در بازار را به شما پیشنهاد دهند.
کارخانجات فولاد 
میلگرد آجدار توسط تعدادی از کارخانجات فولاد تولید و درسترس شما عزیزان قرار می گیرد که هر کارخانه دارای وزن خاص خودش نصبت به قالب میلگرد می باشد.
قیمت میلگرد آجدار
قیمت میلگرد آجدار در دو سال و
وقتی دعوت سید جواد به چالش "نامه ای به گذشته" را خواندم،دقیقا داشتم در وسط گود،با گذشته کشتی می گرفتم،ضربان قلبم،چند برابر شده بود،ماهیچه های صورتم منقبض بودند، دستانم می لرزید و خلاصه بدجوری در منجلابِ دعوا با گذشته گیر کرده بودم...
ادامه مطلب
یادداشت محمدرضا امیری:
کرونا را میتوان یک دگرگونی در مفهوم زمان دانست. نوعی درک جدید از ارزش آن؛ شاید برای اولین بار است که ما به جای رصد هیجان زده قیمت دلار یا نفت برای محاسبه ارزش دارایی های خود زمان را با اضطراب رصد میکنیم تا بتوانیم بقای خود را محاسبه کنیم؛ روز سی اُم زنده ماندن، روز سی و یکم زنده ماندن و...

پرچم هر کشوری نماد آن کشور است که در گذشته روی کاغذ و بعد به تدریج روی پارچه کشیده شد و مردم به عنوان نشان هویت از آن یاد می کنند.بنابراین  در زیر می خواهیم برخی از کشورهای قاره اقیانوسیه را به همراه مفهوم پرچم  آنها برایتان توضیح دهیم.ادامه مطلب
آموزش نتورک پلاس به صورت گام به گام را ادامه می‌دهیم. در مقاله قبل ، آموزش نتورک پلاس قسمت اول مباحث ابتدایی را مطرح کردیم. مباحثی که در قسمت اول بررسی شدند عبارتند از :
مفهوم network
مفهوم LAN  و WAN
مفهوم و تفاوت مدل ارتباطی Half-Duplex و Full-Duplex
مفاهیم HOST و WORKSTAION و SERVER
معماری شبکه PEER to PEER و Cient Server
برای مطالعه این مباحث از قسمت مقالات مرتبط به آموزش نتورک پلاس قسمت اول مراجعه کنید.
ادامه مطلب
آستانه یا ورودی، اولین فضای مواجهه با اثر معماری است، که به عنوان یک مفهوم یا تنها یک کالبد، میتواند
طیف وسیعی از معانی مرتبط با فضا و مکان را در برگیرد، که بر حس حضور و ظهور، تأثیر گذاشته و فضا را واجد کیفیت کند.

این فایل پاورپوینت در 16 اسلاید،شامل اطلاعات کلی از آستانه، انواع آستانه،کاربرد آستانه در معماری و چندین نمونه موردی از استفاده از آستانه در دنیا،در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.همچنین 2 مقاله ی ارزشمند،"بازشناسی مفهوم آ
شاید شما هم از اون دست افرادی باشید که میگن درس خوندن از سخت ترین کارهای رو زمینه. این موضوع میتونه دلایل بسیاری داشته باشه و یکی از مهم ترین اونها نداشتن انگیزه هست. در ادامه این نوشتار به بررسی راه های ایجاد انگیزه برای درس خواندن میپردازیم و از دید روانشناسی اونها رو مورد مطالعه قرار میدهیم.
راه های ایجاد انگیزه برای درس خواندن
۱٫ باید کشف کنید و بفهمید که چرا مطالعه را به تعویق می اندازید
اکنون می خواهیم به برخی از موارد مربوط به ایجاد
مقدمهچرایی قیام عاشورا، از پگاه شکل گیری این نهضت سترگ، توجه دانشمندان و احیاگران دینی و مصلحان سیاسی و اجتماعی را به خود معطوف ساخته و در شمار مهم ترین پروژه های پژوهشی تحلیلگران و ژرف اندیشان قرار گرفته است .این رخداد از جهت انگیزه، ابزارها و شیوه های به کار گرفته شده در آن، به موضوعی جاودانه برای نظریه پردازی مبدل گشته و در طول تاریخ انسان های حقیقت جو و ژرف اندیش را به کشف ناگفته های خود فرا خوانده است تا با توجه به توان علمی و ذوق سلیم خ
ریل سوخت فابریک تیبا گران و غیر قابل تعمیر بوده و بعد از مدتی خراب میشود
اکنون بهترین ریل موجود با قابلیت تعمیر و ارزانتر موجود است
روش نصب:
ابتدا با انبرمخصوص یا سیم چین بست ها را از روی چهار شلنگ خروجی از ریل بازکنید. بست شلنگ ورودی هم با پیچ گوشتی باز کنید.
چهار سوکت انژکتور ها و همچنین سوکت "سنسور فشار دما" را بکشید.
اگر دو پیچ که آچار 10 میخورد را باز کنید کلاً ریل از خودرو جدا شده است 
 -
سنسور مپ را از ریل کهنه بازکرده و به روی ریل جدید میب
#نقد_شعر_سپید پشیمانی از سلول،سلولانسان ضجه میکشد.آرزو دردوردست اینتصویرسایه مرگ دارد.وقت رفتن ازچنگال زندگیجایی که میان بد وبد هبوطمیکنیم،وفریادهادرلجن دنیامیپوسدوهمچیزفلسفه ای بدون سانسورکه میتراود وبنظرشهدیست...شکوه#شهر_آشوب#نقد_شعر_سپید بنام خداوند مهر از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گویای تمام ویژگی های خواسته و ناخواسته خود خواهد بود ،بنابراین آن را بدون در نظر گرفتن نام صاحبش نقد و بررسی خواهم کرد . ☑️ قبل از اینکه بخواهم به
تحقیق مفهوم عدالت در حقوق اساسی
دانلود تحقیق با موضوع مفهوم عدالت در حقوق اساسی، در قالب فایل word و در حجم26 صفحه. چکیده: در اندیشة اسلامی نیز عدالت از جایگاه مهمی برخوردار است و بویژه در اندیشة شیعه ، عدل ، یکی از اصول پنج گانة اعتقادی آن است که علاوه بر عرصة خداشناسی ، بازتاب های مهمی در عرصة سیاسی و اجتماعی دارد...
وقتی این کتابو میخونم به معنای واقعی برام سخت میاد. و خب شاید واقعا سخت باشه یعنی هست یه جاهاییشو چندین بار میخونم تا متوجه بشم. استادم میگفت کتاب خوب کتابی که تحقیرمون کنه و ما بفهمیم چقدر نمیدونیم. من دقیقا همین حسو داشتم. این که واقعا نمیدونم اصلا در مورد نوشتار میگه. ادم وقتی میخونه هم دلش میخواد بفهمه جلوتر بره یاد بگیره  . کاش میتونستم بنویسم . کاش میشد نویسنده ام یادبگیرم باشم. حیف کا فعلا فقط خوندن ازم بر میاد نه نوشتن. 

کتاب لذت متن،
ترجمه مقالات انگلیسیترجمه به معنای انتقال معنای کلمات از یک زبان به زبان دیگر میباشد اما این انتقال باید در شرایطی انجام شود که هیچ تغییری روی مفهوم جمله ایجاد نشود و جمله مفهوم اصلی خود را حفظ کرده باشد در متون عمومی و روزمره شاید ترجمه کلمه به کلمه بدون توجه به مفهوم بازخورد خوبی داشته باشد و خدشه چندانی به کیفیت آن وارد نشود اما در متون تخصصی نمیتوانیم ترجمه را به صورت کلمه به کلمه و به صورت عمومی انجام دهیم و باید کیفیت تا حد امکان رعایت
تفریح جزء آن دست مفهوم‌هایی است که می‌تواند مفهوم آن از نظر افراد مختلف متفاوت بیان شود و تعریف ثابتی برای آن وجود ندارد به همین دلیل تعریف‌های مختلفی هم از آن ارائه شده است. تعریفی که در اینجا برای مفهوم تفریح ارائه می‌شود از آقای محمدتقی فلسفی است که در توضیح این مفهوم بیان می‌کند:
تفریح به معنای لاابالیگری و بی‌بند و باری نیست، تفریح به معنی بیکارگی و اتلاف وقت نیست، تفریح به معنای آلوده شدن به پلیدی‌های گناه و سیئات اخلاقی نیست و به
بسم الله الرحمن الرحیم
این نوشتار سعی برآن دارد که به اقدامات فرهنگی قشر روحانیت پس از انقلاب اسلامی در کشور بپردازد
البته گرایش مقاله بیشتر به سمت طرح مسائلی است که غالباً تئوری و فرهنگ آن از ناحیه این قشر آگاه و اندیشمند (حوزه و روحانیت) به جامعه القا شده و در راستای عملی ساختن و اجرایی نمودن آن نیز اقدامات وسیعی انجام گرفته است.
اگرچه ممکن است این اقدامات به نتایج درخور انتظاری دست نیافته، و یا با دسیسه های دشمنان به گرایش های مخالفی کشید
رنگ ها مفاهیم خاصی را به بیننده می رسانند اما این مفاهیم در گذر زمان تغییر میکنند . امکان دارد رنگی اکنون مفهومی را برساند که قرن ها پیش مفهوم دیگری را داشته و سال ها بعد مفهوم دیگری را برساند . در کل رنگ ها یک ابزار ارتباط بصری است که می تواند بر روانشناسی بیننده در سطحی نیمه هشیار تاثیر بگذارد .رنگ ها در طراحی لوگو ، محصولات ، طراحی بسته بندی ، امور مختلف تبلیغاتی و گرافیکی ، مفاهیم مختلفی را می رسانند . به عنوان مثال رنگی می تواند پیام مثبت ی
دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام گذشته
هم اکنون دانلود آهنگ گذشته با صدای حمید عسکری با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن موزیک از سایت آپ آهنگ 
حمید عسکری گذشته
Download New Music By : Hamid Askari – Gozashteh
ترانه سرا : مریم فلاح / آهنگساز: حمید عسکری / تنظیم: هادی کولیوند

ادامه مطلب
دعوای چپ و راست اقتصادسیاسی همانقدر که حول محور دو مفهوم اصالت فرد یا اصالت جمع است، دعوای دو مفهوم اصالت آزادی یا اصالت عدالت نیز هست. در واقع فردگرایان بر آزادی پافشاری میکنند و جمع‌گرایان بر عدالت تکیه. البته هیچکدام از این دو مکتب در گرایشهای میانه‌روی خود، عدالت یا آزادی را نفی نمی‌کند اما اگر قرار باشد بین این دو یکی را انتخاب کند، یکی اولویت را بر آزادی و دیگری بر عدالت قرار میدهد.
ادامه مطلب
سرعت پیشرفت تکنولوژی به قدری زیاد شده که گاهی پیگیری موارد عرضه شده جدید هم کاری سخت میشود. اما حالا شرکت های بزرگ تکنولوژی میخواهند بازاری جالب و کم تر مورد توجه قرار گرفته را هدف قرار دهند. بازار محصولاتی که مختص کودکان هستند. بازاری که تا به حال محصولاتی همچون تبلت و تلفن همراه های مخصوص کودکان را به خود دیده است این بار با محصولی تا حدی منحصر به فرد رو به رو شده است.ساعت هوشمند شیائومی می بانی واچ 3 سی با ویژگی های بسیار جالب خود معرفی گردی
بسم الله الرحمن الرحیم
بعد از ماهها که نه اعجابی فرح بخش، نه خبری شادی بخش و نه... ندیده بودم و اتفاقا برعکسش بیشتر بود، امروز دو مکالمه داشتم و معنای واژه "ضرب" با مفهوم "انتقال توجه" را در وجودم وجدان کردم...
در این دو مکالمه، طرف مقابل ظاهرا برایم کاری نکرد... او درباره چیزی مربوط به خودش صحبت کرد و من آنچه نیاز داشتم را در حرفهایش یافتم... یعنی خدا، به رویتم درآورد...
خدایا شکرت...
ممنون امیرالمومنین جان... 
عیدی دادید... دستتان را ببوسیم...
غیرمنتظ
برند زارا (Zara): برند زارا یکی از شرکت‌های مطرح دنیای مد است که هرساله تعداد زیادی از محصولات آن در ایران به فروش می‌رسد. در این نوشتار قصد داریم تا تاریخچه برند زارا را به اختصار بیان کنیم.
شاید نام برند زارا به گوش شما هم خورده باشد. زمانی که در مورد عطر و ادکلن، یا لباس صحبت می‌کنیم، زارا حرف‌های شنیدنی برای گفتن دارد. زارا از آن دسته شرکت‌هایی است که علی رقم اینکه زمان زیادی از فعالیتش نمی‌گذرد توانسته خود را به برندهای چندصد ساله برساند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینک روز